Jamahal Hill odpowiada Jiriemu Prochazce

Jamahal Hill odpowiada na słowa Jiriego Prochazki: „Dziękuję Mistrzu! Na pewno zatańczymy…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 lipca 2023

Jamahal Hill doznał kontuzji ścięgna achillesa i podjął decyzję o zwakowaniu mistrzowskiego pasa organizacji UFC. Na ten temat wypowiedział się Jiri Prochazka, czyli były champion który sam niedawno przechodził trudne chwile po kontuzji barku. Teraz Hill odpowiedział na słowa Czecha!

Dywizja półciężka wyrasta powoli na tę kategorię wagową w UFC, w której dzieje się najwięcej i najczęściej dochodzi do zmian nie tylko w samych zestawieniach na szczycie, lecz również w bezpośredniej rozgrywce o mistrzowskie trofeum.

Jamahal Hill, mistrz kategorii półciężkiej (-93 kg) doznał kontuzji ścięgna achillesa i podjął decyzję o zwakowaniu mistrzowskiego pasa. Amerykanin przekazał dziś informację, która zaskoczyła wielu fanów. Sympatycy MMA oczekiwali bowiem starcia Hilla z byłym mistrzem Jirim Prochazką.

Jiri Prochazka skomentował decyzję Jamahala Hilla i wypowiedział się na temat kontuzji Amerykanina. Czech przyznał, że jedynie osoba, która przeszła przez podobne piekło w pełni zrozumie i doceni decyzję podjętą przez Hilla.

Jamahal szybko odniósł się do słów Prochazki za pośrednictwem twittera. „Sweet Dreams” napisał:

„Dziękuję Mistrzu! Na pewno zatańczymy wspólnie! Zajmij się tym wszystkim w międzyczasie, a ja już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę cię naprzeciw siebie w octagonie!”

Trzeba przyznać, że zarówno w wypowiedzi Prochazki jak i Hilla jest wiele klasy i należy docenić, że zamiast chamskiego trash talku zawodnicy okazali sobie wielki szacunek!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments