Jakub Borowicz matchmaker fen o problemie

Jakub Borowicz, matchmaker FEN: „To jest problem nie tylko u nas, ale także w KSW…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 sierpnia 2023

Jakub Borowicz, matchmaker organizacji FEN był gościem w studiu portalu FanSportu. W trakcie długiej dyskusji Borowicz wspomniał jeden z głównych problemów z jakim muszą się zmagać zarówno FEN jak i KSW. O czym mowa?

Jakub Borowicz matchmaker organizacji Fight Exlusive Night był gościem w studiu portalu FanSportu gdzie poruszył wiele interesujących tematów. Jednym z najciekawszych tematów rozmowy był niedawny transfer Magomeda Magomedova. Dedykowany artykuł z wypowiedzią Borowicza na ten temat znajdziecie tutaj. Matchmaker Jakub Borowicz o transferach FEN: „Magomedov to jest top… ten nieodkryty rynek ma zawodników którzy rozumieją MMA!”

Borowicz poruszył także temat jak różni się sytuacja od tego gdy zawodnik dopiero wchodzi do organizacji i co zmienia się po tym jak stoczy w niej kilka walk i zaczyna robić poważną karierę. Więcej na ten temat znajdziecie w materiale video.

Jakub Borowicz o jednakowym problemie FEN i KSW:

„Nowy zawodnik, który dołączył do federacji najbardziej tworzy content, jakieś vlogi, insta stories, grafiki, posty. To jest fajne dla nas. Jak wygra trzy walki i zobaczy, że ta chwilowa przygoda to już jest poważniejsza kariera to rezygnuje z pewnych obszarów które są dla niego najmniej istotne. Najmniej istotne dla niego są te rzeczy, które są dla organizacji najbardziej ważne. Zawodnicy wybitni jak Jan Błachowicz, Mateusz Gamrot, Marcin Tybura to są zawodnicy, którzy nie muszą nic robić, a ludzie i tak ich obejrzą. Natomiast zawodnicy na takim mid-poziomie to są zawodnicy, którzy być może jeśli nie będą się promować to gdyby zakończyli kariery to może nawet nikt by nie pytał co się z nimi stało. To jest problem nie tylko u nas, ale także w KSW. Kiedy zawodnicy niechętnie wychodzą do mediów bo mają przeświadczenie, że cały czas będą pytani o to samo. Ja zdaję sobie sprawę z tego, że kij ma dwa końce w tej sytuacji i prawdopodobnie obie strony musiały by się bardziej zaangażować w to wszystko, żeby to było bardziej profesjonalne. W moim mniemaniu sportowy rynek MMA w Polsce nie jest, aż tak duży, żeby każda osoba, która założyła rękawice i powiedziała jedno słowo, a wszyscy by chcieli to obejrzeć bo to są powtarzane sekwencje, które się cały czas dzieją. Ja sobie zobaczyłem z ciekawości ile wyświetleń mają wywiady po naszej gali, jest to kilkaset, czasami kilka tysięcy wyświetleń. W KSW poza największymi nazwiskami jak Khalidov, Pudzianowski, Szpilka, jest bardzo podobnie, troszeczkę więcej z racji tego, że KSW to większy brand.”

FEN 49: Zieliński vs. Kraska – kursy bukmacherskie

Wszystkie gale FEN obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę FEN 49!

Faworytem bukmacherów jest Kamil Kraska, na którego wygraną wystawiono kurs 1.45! Natomiast na zwycięstwo Adriana Zielińskiego wystawiono kurs 2.52.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments