jack della maddalena mvp debiutuje w rankingu

Jack Della Maddalena z ogromnym awansem! MVP debiutuje w rankingu UFC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 marca 2024

Po gali UFC 299 w wielu kategoriach wagowych zaszły spore zmiany w rankingu. Ogromny awans zanotował Jack Della Maddalena. Swój debiut w rankingu zapisał Michael Page.

W weekend na gali UFC 299 w Miami odbyło się kilka starć w kategorii półśredniej. W głównej karcie walk zmierzyli się Jack Della Maddalena i Gilbert Burns. Pojedynek wygrał pierwszy z zawodników co zapewniło mu ogromny awans w rankingu UFC.

Della Maddalena zajmował w rankingu jedenastą lokatę, a dzięki wygranej przez nokaut awansował na 5. pozycję! Oznacza to, że posiadający włoskie korzenie Australijczyk zaliczył awans, aż o sześć miejsc i wszedł do TOP 5 rankingu kategorii do 77 kilogramów.

Debiut na swoim koncie zapisał Michael Page. Popularny „Venom” dzięki zwycięstwu nad Kevinem Hollandem także wskoczył do rankingu. Anglik potrzebował zatem zaledwie jednej wygranej w UFC, aby zająć 13. pozycję w rankingu dywizji półśredniej.

O ile przed Della Maddaleną plasują się wyłącznie najwięksi gracze tej kategorii wagowej, tak MVP ma przed sobą jeszcze kilku fighterów, którzy uchodzą za strikerów. Wystarczy wymienić takie nazwiska jak Stephen Thompson czy Ian Machado Garry by zdać sobie sprawę z tego, że wciąż są w grze opcje, które umożliwiają zestawienie Venoma z zawodnikiem, który nie jest topowym zapaśnikiem.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments