Israel Adesanya zawiedziony postawą dricusa du plessisa

Israel Adesanya zawiedziony postawą Dricusa Du Plessisa: „Skopię mu tyłek w RPA, w jego kraju!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 sierpnia 2023

Israel Adesanya jest zawiedziony postawą Dricusa du Plessisa. „The Last Stylebender” liczył na to, że będzie mógł się zmierzyć ze „Stillknocksem” na gali UFC 293. Dricus jest jednak kontuzjowany i ta walka nie dojdzie teraz do skutku. Adesanya zapowiada jednak, że stłucze rywala na kwaśne jabłko i może to zrobić nawet w RPA!

Israel Adesanya w jednym z najnowszych wywiadów powiedział, że nie jest zły na Dricusa du Plessisa. „The Last Stylebender” nie krył jednak rozczarowania zaistniałą sytuacją. Adesanya chciał zmierzyć się ze „Stillknocksem” na gali UFC 293 w Sydney. Do tego pojedynki przynajmniej na ten moment nie dojdzie, a Izzy musi się zadowolić potyczką z Seanem Stricklandem.

Oto co Adesanya powiedział w trakcie rozmowy z dziennikarzami portalu MMAFighting:

„Nie jestem zły, jestem zawiedziony. Zmarnował swoją szansę, to by była duża walka jednak może to wyjdzie nam obu na dobre i jeśli do tego starcia w końcu dojdzie będzie to jeden z największych pojedynków w historii tego sportu? Mogę z nim walczyć w Republice Południowej Afryki. Ten bój może się odbyć w Nigerii, Maroku, a może w RPA. Byłoby nawet lepiej, gdyby doszło do walki w RPA, wtedy skopię mu tyłek w jego kraju, przed jego publicznością.”

UFC 293: Adesanya vs. Strickland – gdzie oglądać?

Galę UFC 293: Adesanya vs. Strickland w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 10 września o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 10 września.

-=> Transmisja z UFC 293: Adesanya vs. Strickland. Oglądaj za darmo!

Data: 10 września, niedziela
Lokalizacja: Sydney, Australia
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 01:00, niedziela 10 września
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 10 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Sydney! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC 293: Adesanya vs. Strickland – kursy bukmacherskie

Galę UFC 293: Israel Adesanya vs. Sean Strickland obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Wielkim faworytem bukmacherów jest Israel Adesanya, na którego wygraną wystawiono kurs 1.20! Natomiast na zwycięstwo Seana Stricklanda wystawiono kurs 4.13.

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Adesanya vs. Strickland!

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments