Sean Strickland adesanya to chińska dziwka

Sean Strickland: „Adesanya to chińska dz*wka! Sprzedał się za dolara. Pas wróci do USA!” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 sierpnia 2023

Sean Strickland zamieścił w sieci nowy materiał video, za którego pomocą najwyraźniej zamierza nakręcić hype na walkę z Israelem Adesanyą na UFC 293 w Sydney. Strickland w swoim stylu najpierw zrugał rywala, a następnie zapowiedział, że pas mistrzowski wróci do USA.

Sean Strickland i Israel Adesanya zmierzą się w walce wieczoru gali UFC 293 w australijskim Sydney. Dedykowany artykuł na temat tego zestawienia znajdziecie tutaj. Israel Adesanya vs. Sean Strickland – Dana White potwierdza walkę wieczoru UFC 293 w Sydney!

Strickland rozpoczął już „promocję” pojedynku w mediach. Sean zamieścił typowe dla siebie nagranie, w którym najpierw zrugał oponenta, a następnie zapewnił, że pas mistrzowski organizacji UFC w kategorii średniej wróci do USA!

„Walczę z Izzym, z Chińczykiem. I teraz jedna rzecz ja zawsze nazywam Izzy’ego 'chińskim mistrzem’, ale prawda jest taka że on nie jest ich mistrzem. Adesanya jest współczesnym człowiekiem i jest chińską dz**ką. Sprzedał się Chińczykom za dolara. Wiecie co, sprawimy że ten pas mistrzowski wróci do USA!”

UFC 293: Adesanya vs. Strickland – gdzie oglądać?

Galę UFC 293: Adesanya vs. Strickland w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 10 września o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 10 września.

-=> Transmisja z UFC 293: Adesanya vs. Strickland. Oglądaj za darmo!

Data: 10 września, niedziela
Lokalizacja: Sydney, Australia
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 01:00, niedziela 10 września
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 10 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Sydney! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC 293: Adesanya vs. Strickland – kursy bukmacherskie

Galę UFC 293: Israel Adesanya vs. Sean Strickland obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Wielkim faworytem bukmacherów jest Israel Adesanya, na którego wygraną wystawiono kurs 1.20! Natomiast na zwycięstwo Seana Stricklanda wystawiono kurs 4.13.

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Adesanya vs. Strickland!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments