adesanya reaguje na przegraną volkanovskiego video

Israel Adesanya reaguje na przegraną Alexa Volkanovskiego [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 października 2023

Israel Adesanya udostępnił nagranie, na którym fani mogą zobaczyć jego reakcję na przegraną Alexa Volkanovskiego z Islamem Makhachevem na gali UFC 294 w Abu Dhabi. Jak „The Last Stylebender” zareagował na nokaut w walce wieczoru?

Israel Adesanya i Alexander Volkanovski są klubowymi kolegami z teamu City Kickboxing. Obaj zawodnicy wielokrotnie podkreślali swą przyjaźń i często współpracują ze sobą nawet przy okazji kręcenia reklam czy sesji zdjęciowych dla sponsorów.

Alexander Volkanovski walczył w main evencie gali UFC 294 w Abu Dhabi. Niestety popularny Volk przegrał z Islamem Makhachevem przez nokaut po wysokim kopnięciu. Tym samym Volkanovskiemu nie udało się zrewanżować Dagestańczykowi i zdobyć mistrzowskiego pasa dywizji lekkiej.

Oto jak były mistrz UFC w kategorii średniej reagował na przebieg oraz wynik walki Makhachev vs. Volkanovski.

Reakcja Israela Adesany na porażkę Alexa Volkanovskiego

„Chce walczyć przy siatce, ma chwyt dobrze, to jest dobre. Tak jest, weź jego lewą nogę. Zerwij to, zerwij. Dobry lewy! Dociśnij go do siatki. Tak, wiesz co masz robić bracie. Dawaj bracie. Tak jest wierzę w ciebie…. Ku**a…. ku**a to było lewe kopnięcie mańkuta. Przeszło nad ręką, ustrzelił go. W pierwszej walce chyba też tak Islam trafił. Mimo wszystko jesteś najlepszy. Alex kocham cię koleżko.”

Zostaw ocenę
3
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments