israel adesanya ujawnia szokującą datę powrotu do ufc

Israel Adesanya ogłasza szokującą datę powrotu do UFC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 października 2023

Israel Adesanya pojawił się w Riyadh w Arabii Saudyjskiej gdzie będzie jednym z wielu wyśmienitych gości na bokserskiej walce Fury – Ngannou. Adesanya udzielił wywiadu reporterom i ogłosił szokującą datę powrotu do organizacji UFC. Jak długo potrwa przerwa Adesanyi?

13 października Israel Adesanya ogłosił przerwę od startów w MMA. Minęły dwa tygodnie czasu i wczoraj wieczorem, 27 października „The Last Stylebender” został otoczony przez reporterów w celu wyjaśnienia tej sprawy.

Israel Adesanya pojawił się w Riyadh w Arabii Saudyjskiej, gdzie dołączył do grona wielu doskonałych zawodników, którzy zostali zaproszeni na pięściarski bój Tyson Fury vs. Francis Ngannou.

Israel Adesanya ogłasza termin powrotu do UFC

Reporterów nie interesowała jednak opinia Izzy’ego na temat walki bokserskiej, wszyscy byli ciekawi co miał na myśli pochodzący z Nigerii fighter kiedy ogłosił przerwę od startów. Jak długo zatem potrwa przerwa Adesanyi?

„Oh tak, otrzymałem wiele wiadomości. Obudziłem się i byłem oznaczony w ogromnej ilości postów i wypowiedzi. Nie jestem martwy, nie przeszedłem na emeryturę. Ku*wa po prostu się uspokójcie. Żyję.”

Kiedy zatem Israel Adesanya ponownie wejdzie do octagonu UFC?

„2027. Czekajcie na mój powrót, zobaczymy się wtedy.”

Czy przerwa Israela Adesanyi od zawodowych startów faktycznie będzie tak długa? A może planuje on pojedynki w innych dyscyplinach i dogadał temat z przedstawicielami UFC? Zapewne więcej szczegółów poznamy na początku 2024 roku.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments