islam makhachev vs alexander volkanovski 2 na ufc 294 oliveira

Islam Makhachev vs. Alexander Volkanovski 2 na UFC 294! Charles Oliveira kontuzjowany!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 października 2023

Dana White ogłosił nową walkę wieczoru gali UFC 294. Islam Makhachev i Alexander Volkanovski staną do rewanżowego pojedynku w Abu Dhabi po tym jak Charles Oliveira doznał kontuzji. Niestety oznacza to, że Mateusz Gamrot póki co pominięty w rozgrywce mistrzowskiej.

Gala UFC 294 odbędzie się 21 października, a nowym main eventem został pojedynek Islam Makhachev vs. Alexander Volkanovski 2. Jest to niespodziewana sytuacja jednak wszystko związane jest z kontuzją Charlesa Oliveiry.

Charles Oliveira kontuzjowany!

Brazylijczyk doznał kontuzji, a konkretnie bardzo głębokiego rozcięcia podczas jednego ze sparingów. Nie ma możliwości by „Do Bronxs” wyleczył się do soboty 21 października stąd decyzja Dany White’a, dyrektora zarządzającego UFC o zmianie w walce wieczoru gali UFC 294 w Abu Dhabi.

Islam Makhachev vs. Alexander Volkanovski 2 na UFC 294

Fani, którym podobał się pierwszy pojedynek Makhacheva z Volkanovskim na pewno nie są rozczarowani tą sytuacją. „The Great” po raz drugi stanie bowiem przed szansą zdobycia pasa kategorii lekkiej. Pierwsza walka była bardzo bliska jak chodzi o przebieg pojedynku i wielu uważało, że to właśnie Alex powinien ją wygrać.

Dla Islama Makhacheva również niewiele się zmienia, gdyż przyjdzie mu się zmierzyć z dawnym rywalem, czyli ma teraz 10 dni na zmianę gameplanu i ewentualną pracę nad odpowiednią taktyką i techniką podczas przechodzenia procesu zbijania wagi.

Niestety na tym wszystkim stracił Mateusz Gamrot, który w takim wypadku jako oficjalny zastępca powinien wskoczyć do rozpiski, tak się jednak nie stało. Dana White potwierdził, że w pewnym momencie Gamrot faktycznie był opcją jednak nie ujawnił dlaczego ostatecznie nie zdecydowano się na wybór Polaka!

Wszystkie wydarzenia organizowane przez UFC możesz obstawić i oglądać na eFortuna.pl. Zarejestruj konto na stronie legalnego polskiego bukmachera i skorzystaj z aktualnej promocji trzech zakładów bez ryzyka skierowanej do nowych użytkowników. Oglądaj gale UFC za darmo tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments