ilia topuria ujawnił termin walki i nazwisko rywala

Ilia Topuria ujawnił termin walki i nazwisko rywala

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 maja 2024

Ilia Topuria mistrz UFC w kategorii piórkowej ujawnił termin pierwszej obrony pasa oraz nazwisko rywala z którym się zmierzy.

W ostatnich tygodniach Ilia Topuria wspominał o tym, że zna datę debiutanckiej gali UFC na hiszpańskiej ziemi. Wiele wskazuje na to, że nie nastąpi to jednak w najbliższych miesiącach.

W najnowszym wywiadzie dla portalu Sportskeeda, Topuria zmienił nieco wcześniejszą narrację. „El Matador” wielokrotnie wspominał, że nie jest już zainteresowany pojedynkami z weteranami dywizji i chciałby bić się z młodymi przeciwnikami.

Pochodzący z Gruzji zawodnik ujawnił termin walki oraz nazwisko rywala, z którym ma się zmierzyć. Wielkiego zaskoczenia nie ma.

– Moim celem jest powrót do oktagonu we wrześniu tego roku. Rozmawiamy z UFC o tym, zobaczymy. Jeśli Max Holloway będzie gotowy na walkę we wrześniu to mamy pojedynek. Jeśli nie – nie wiem.

Wszystko wskazuje zatem na to, że rywalem Topurii będzie Max Holloway. Jedyną dużą wrześniową galą jest event UFC 306, który odbędzie się na obiekcie Sphere w Las Vegas. Będzie to druga edycja Noche UFC, więc rozpiska będzie budowana z myślą o meksykańskich fanach.

Co do premierowej gali UFC w Hiszpanii ta ma odbyć się dopiero na początku 2025 roku.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments