GROMDA zakończyła współpracę z Popkiem! OSTRE słowa szefa organizacji po skandalicznym nagraniu! [WIDEO]

S
0
Opublikowano: 29 stycznia 2024

W miniony weekend skandaliczne wideo w sieci zamieścił „Popek”. Specjalne oświadczenie w tej kwestii wydała organizacja GROMDA, która współpracowała z raperem. Wszelkie powiązania zostały oczywiście zerwane.

Dosłownie kilkanaście godzin temu Internet obiegło skandaliczne wideo, którego bohaterem był „Popek”. Raper znany m. in. z Gangu Albanii, będący w stanie wskazującym na nietrzeźwy, zapowiedział, iż zamierza wykorzystać seksualnie psy.

Szybko posypały się mocne reakcje na wideo Pawła Mikołajuwa. Na swoim profilu sporo gorzkich słów w kierunku „Popka” skierował „Różal”, który kiedyś pomagał raperowi w przygotowaniach do pojedynku w klatce. Marcin Różalski to znany i prężnie działający obrońca zwierząt, który od lat prowadzi nawet własne stowarzyszenie „Różaland”.

Były mistrz wagi ciężkiej KSW w swoim wywodzie wspomniał, że „Popek” jest też twarzą organizacji GROMDA, co wywołuje jeszcze większe obrzydzenie jego filmikiem. Dziś federacja walk na gołe pięści wydała specjalne oświadczenie w tej sprawie.

GROMDA zakończyła współpracę z Popkiem!

Jak można było się spodziewać, na takie zachowania, jakich dopuścił się „Popek” w GROMDZIE nie ma miejsca. Szef organizacji, pan Mariusz Grabowski, w oświadczeniu na kanale Fansportu TV poinformował o natychmiastowym zakończeniu współpracy z raperem. Pełną wypowiedź obejrzycie poniżej.

Zostaw ocenę
12
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments