Różal wściekły po skandalu z Popkiem! Odpowiada na szokujące nagranie [WIDEO]

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 29 stycznia 2024

„Popek” tym razem przekroczył granicę, która najprawdopodobniej zakończy jego karierę freak fightera czy zawodnika walk na gołe pięści. Głos w sprawie zabrał Marcin Różalski, który nie odpuści raperowi.

W minioną niedzielę do sieci trafił materiał, który wstrząsnął Internautami. Na Instagramie pojawiło się nagranie z udziałem „Popka”, który zapowiedział, że zamierza wykorzystać seksualnie psy. Część filmu została ocenzurowana, gdyż inaczej nie nadawałby się do publikacji, jednak można już znaleźć cały materiał.

Skandaliczne zachowanie spotkało się z natychmiastową reakcją GROMDY. Mariusz Grabowski przekazał, że w GROMDZIE nie ma miejsca dla takich ludzi. Całe oświadczenie znajdziesz poniżej:

Na nagranie zareagowała jedna z fundacji, która zamierza zgłosić sprawę do prokuratury. Głos zabrał również „Różal”, który od lat jest zagorzałym obrońcą zwierząt i prowadzi nawet własne stowarzyszenie „Różaland”. Były mistrz KSW ratuje zwierzęta, odbierając je interwencyjnie czy nawet odkupując, dzięki czemu ratuje je od cierpienia czy nawet pewnej śmierci.

Różalski już wcześniej miał do czynienia z „Popkiem” i niestety nie wspomina dobrze współpracy. Przygotowywał rapera do walki w KSW, ale ten lekceważył treningi, nadużywał alkoholu i narkotyków. To właśnie przez używki stracił kontakt z rzeczywistością i ma na koncie wiele skandali.

Fighter nie wytrzymał i dosłownie zrównał z ziemią rapera. Zapowiedział, że ten poniesie konsekwencje, jeśli kiedykolwiek dojdzie do spotkania na żywo. Poniżej znajdziesz film, który Różalski opublikował w związku z nagranie „Popka”:

Zostaw ocenę
9
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments