gromda sięga po nowych zawodników pączek i aslan gromda 16

GROMDA sięga po nowych zawodników. Pączek i Aslan zanotują krwawe debiuty na GROMDA 16!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 lutego 2024

Organizacja GROMDA poinformowała, że na gali GROMDA 16 w ringu zadebiutują Pączek i Aslan. Prezes Mariusz Grabowski sięga po nowe twarze.

Szesnasta edycja GROMDY zbliża się wielkimi krokami. Najlepsza organizacja walk na gołe pięści w Europie powróci do Miasta Grzechu w piątek 1 marca.

Dziś ogłoszono, że na gali GROMDA 16 debiuty w ringu zanotują Pączek i Aslan. Nowi Gromdziarze muszą zakasać rękawy i brać się do ciężkiej pracy jeśli nie chcą szybko skończyć na deskach.

Na oficjalnych kanałach organizacji GROMDA w social mediach nie poinformowano czy nowe nabytki zasilą skład turniejowy, czy zaprezentują się w extra fightach. Więcej informacji poznamy zapewne dopiero na dzień przed galą GROMDA 16.

Informacja prasowa:

Walcząc możesz oberwać. Unikając walki będziesz cały… ale jedynie przez moment. Nie unikaj starcia, nie bądź miękki. Nie obudź się za kilka lat na wk*rwie, że przespałeś swoją szansę.

Synowie anarchii i szwagrowie mucki. PĄCZEK i ASLAN wchodzą do gry!

Świeże mordki zawsze na plus. Ta niewiadoma, czy rozwalą system czy polegną i to nie dla nich. Jak widzicie chłopaków?

GROMDA 16 odbędzie się w piątek 1 marca. Transmisja z gali GROMDA 16 będzie dostępna wyłącznie na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 34,99 zł.

gromda 16 ppv
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments