GROMDA 14 – Losowanie na żywo i face to face przed galą

S
1
Opublikowano: 07 września 2023

Jutrzejszego wieczoru na GROMDA 14 czekają nas nie lada emocje. W ringu zobaczymy ekscytujące walki na gołe pięści z udziałem prawdziwych twardzieli! Znane twarze, liczne debiuty i krwawa jatka – to wszystko czeka nas 8 września. Dziś z kolei zobaczyliśmy face to face przed galą i znana jest karta walk GROMDA 14.

-> Oglądaj GROMDA 14 na żywo

Już dziś o godzinie 17:00 odbędzie się specjalna transmisja na kanale organizacji GROMDA. To właśnie w niej zostanie wyłoniona drabinka turnieju, który odbędzie się jutro na gali GROMDA 14.

Oprócz tego czekają nas face to face’y z udziałem bohaterów wydarzenia. Jak dowiedzieliśmy się wczoraj, dojdzie między innymi do superfightu „GOAT” vs Luke Atkin. Brytyjczyk jest trzykrotnym mistrzem w walkach na gołe pięści. Łukasz Parobiec, który nie odmawia mocnej bitki, ma zamiar wykonać ostateczny krok i zagwarantować sobie pojedynek o pas mistrzowski!

GROMDA 13 – PPV. Cena i dostęp

Galę GROMDA 14: Prawo Ulicy obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> PPV GROMDA 14 OBEJRZYSZ NA ŻYWO TUTAJ!

GROMDA 14 – Losowanie na żywo

Start transmisji z losowania turnieju oraz face-offów o godzinie 17:00.

Zostaw ocenę
3
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lysy
8 miesięcy temu

Koala to wygra!!! Pozdrawiam bracie