Dynamit popeye kontuzja

GROMDA 12: Dynamit wysadził Popeya z turnieju!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 marca 2023

W ostatnim ćwierćfinale turnieju na gali GROMDA 12 zmierzyli się Popeye i Dynamit. Starcie Niemca z Polakiem zamknęło wstępną część wydarzenia. Jaki wynik padł w boju Christiana Oheima z Jarosławem Kuśmierskim?

Raz jeszcze przypominamy drabinkę turniejową. Tak wyglądały wszystkie pary cwierćfinałowe.

  • Dominik „SUCHY” Suchecki vs. Patryk „ROCKER” Libuszewski
  • Dustin „TAEDDY” Rabiega vs. Karol „MNICH” Franc
  • Daniel „BODZIO” Pacyniak vs. Stephan „PROBLEM” Weldon
  • Christian „POPEYE” Oheim vs. Jarosław „DYNAMIT” Kuśmierski

Relacja z walki:

Jarosław Kuśmierski całkowicie zdominował Christiana Oheima. Bardzo dobra praca na nogach oraz postawienie na celność i szybkość sprawiły, że „Popeye” wylądował dwukrotnie na deskach. Sędzia przywołał lekarza a ten po konsultacji ocenił, że nie ma sensu by Oheim kontynuował pojedynek i tracił więcej zdrowia.

-> Kliknij i oglądaj GROMDA 12 na żywo

GROMDA 12: Jak wykupić PPV?

Do wyboru są 3 warianty PPV GROMDA 12. Każdy z nich ma inne specyfikacje i bonusy, jak użytkownika.

  • Podstawowy pakiet to BASIC PPV, którego cena zaczyna się od 34,99 zł. Oprócz streamu LIVE w jakości 720p dostępny będzie też zapis wideo na 24 godziny.
  • GROMDA 12 PREMIUM kosztuje 39,99 zł. Transmisja odbędzie się w najwyższej jakości HD, a emocje można będzie powtórzyć przez cały tydzień, dzięki 7-dniowemu VOD.
  • Najwyższy pakiet to VIP. Wraz z nim użytkownicy otrzymują to, co w opcji Premium. Do tego dochodzi też jednak cała gala GROMDA 11, gdzie Balboa skończył GOAT-a po brutalnym pojedynku!

Ostateczna cena PPV GROMDA 12 zależna jest od formy płatności. Tę uiścić można na kilka sposobów, między innymi kodem Blik, przelewem, czy kartą płatniczą. Do niektórych z nich doliczona zostaje jednak prowizja, która może wynieść nawet 4 zł.


OGLĄDAJ GROMDA 12 NA ŻYWO

Zostaw ocenę
0
0