grant dawson przed ufc vegas 80 bobby green

Grant Dawson przed UFC Vegas 80: „Bobby Green jest weteranem i gwiazdą. Wiem, że…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 października 2023

Grant Dawson ze sporym szacunkiem wypowiedział się na temat rywala, z którym zmierzy się na UFC Vegas 80. Zawodnik American Top Team docenia weterana i uważa, że Bobby Green jest jedną z gwiazd dywizji lekkiej. Co jeszcze powiedział „KGD”?

Grant Dawson i Bobby Green zmierzą się w walce wieczoru gali UFC Vegas 80, która odbędzie się w niedzielę 8 października. Zawodnik American Top Team wyraził ciekawą opinię na temat swojego przeciwnika.

Dawson został zapytany o to jak nastawia się na starcie z prawdziwym weteranem dywizji, który jednak nie jest notowany w TOP 15 rankingu UFC w kategorii lekkiej. Oto co na ten temat powiedział Grant.

Grant Dawson przed UFC Vegas 80

„Dla mnie wiele zestawień ogółem nie ma sensu. Ja sam nie mam wielkiego nazwiska, więc umówmy się, że wszystkie walki poza starciem mistrzowskim są w zasadzie 'sugestią’. Rankingi zmieniają się niemal codziennie, a jeśli Bobby pokona mnie w sobotę to będzie znaczyło, że w tej walce nie było nic dziwnego.”

W dalszej fazie dyskusji Dawson wypowiedział się z wielkim szacunkiem na temat rywala, z którym przyjdzie mu się zmierzyć na UFC Vegas 80:

„Traktuję Bobby’ego Greena bardzo poważnie bo wiem jak dobrym jest zawodnikiem. Szczerze mówiąc uważam, że wygrana z nim da mi więcej aniżeli zwycięstwo nad jakimś zawodnikiem, który aktualnie jest w TOP 15 rankingu. Jest weteranem i gwiazdą i spodziewam się, że w dniu walki Bobby Green będzie w najlepszej formie.”

UFC Vegas 80: Dawson vs. Green – video zapowiedź

Organizacja UFC opublikowała rozszerzoną video zapowiedź walki wieczoru gali UFC Vegas 80. W nocy z soboty 7 października na niedzielę 8 października w octagonie zmierzą się Grant Dawson i Bobby Green. Wszystkie wydarzenia organizowane przez UFC możesz oglądać za pośrednictwem eFortuna.pl. Zarejestruj konto, wypełnij pierwszy kupon i oglądaj galę UFC Vegas 80 tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments