Patryk Tołkaczewski przed walką z Krzysztofem Głowackim

GLEBA przed walką z Krzysztofem Głowackim na XTB KSW Colosseum 2: „Mam zamiar namieszać, chcę zrobić coś wielkiego”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 maja 2023

3 czerwca na gali XTB KSW Colosseum 2 Patryk Tołkaczewski zmierzy się z Krzysztofem Głowackim. Co Gleba powiedział przed walką z byłym pięściarzem? Okazuje się, że były zawodnik organizacji GROMDA chce namieszać w federacji MMA.

Kiedy 26 kwietnia ogłoszono walkę Patryka Tołkaczewskiego z Krzysztofem Głowackim zestawienie to odbyło się szerokim echem zarówno w mediach branżowych jak i różnych platformach w mediach społecznościowych. Więcej o walce „Gleby” z „Główką” poczytacie tutaj. Krzysztof Głowacki vs. Gleba na XTB KSW Colosseum 2! Pięściarze zadebiutują w MMA na Stadionie Narodowym!

Co do powiedzenia przed walką na gali KSW na Stadionie Narodowym miał popularny GLEBA, który karierę zbudował doskonałymi występami w organizacji GROMDA?

„Miałem kiedyś krótki epizod z MMA i teraz też już około pięciu miesięcy trenuję. Wiadomo, że żeby być zawodnikiem MMA, trzeba wiele potu wylać na treningach. Ja jestem pokorny i ciężko pracuję, a co będzie w walce, to się okaże, bo – jak to się mówi – plan się ma do pierwszego strzału. Mam zamiar wykonać ten pierwszy strzał. Myślę, że ta walka będzie czymś wielkim. Przez pewien czas w życiu patrzyłem jak inni boksują, walczą. Teraz wróciłem. Jestem tu, gdzie jestem i mam zamiar namieszać. 3 czerwca będę w formie życia i chcę zrobić coś wielkiego.”

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Faworytem bukmacherów jest GLEBA, na którego wygraną wystawiono kurs 1.50, natomiast na wygraną Krzysztofa Głowackiego ustalono kurs na poziomie 2.45.

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariusz Pudzianowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments