gigantyczna wypłata ngannou

Gigantyczna wypłata Ngannou! Wiemy ile były mistrz UFC zarobi za walkę z Joshuą!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 marca 2024

Francis Ngannou bardzo szybko wyrobił sobie nazwisko w świecie boksu, dzięki świetnej walce z Tysonem Furym. To oczywiście przekłada się na gażę za walkę z Anthonym Joshuą.

Kiedy Francis Ngannou odrzucił złożoną przez Danę White’a ofertę przedłużenia kontraktu z UFC opiewającą na 8 milionów dolarów, wielu ekspertów i zawodników zajmujących się MMA pukało się w głowę. Jeszcze bardziej kontrowersyjne komentarze pojawiły się po tym jak Kameruńczyk związał się umową z organizacją PFL.

Na Ngannou spadła fala krytyki, wiele osób sugerowało, że zawodnik nie chce już podejmować rywalizacji z topowymi nazwiskami. Później jednak Francis zaskoczył wszystkich ogłaszając bokserski pojedynek z Tysonem Furym.

Francis Ngannou za pojedynek z „Królem Cyganów” zarobił minimum 10 milionów dolarów co było największą wypłatą w jego dotychczasowej karierze, a także przebiło finansowo ofertę złożoną wcześniej przez White’a.

Kurs 150 na Joshua vs Ngannou!

Podstawowe kursy na pojedynek Joshua vs Ngannou są świetne, jednak Superbet zaskoczył kibiców doskonałą promocją. Każdy nowy użytkownik może odebrać bonus i jeśli poprawnie obstawi zwycięzcę, zgarnie dodatkowe 300 złotych! Zasady są bardzo proste, a całą promocję znajdziesz poniżej:

  1. Załóż konto użytkownika w Superbet – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe.
  2. Dokonaj pierwszego depozytu za min. 60 zł.
  3. Postaw tylko 2 zł na wygraną Joshuy lub Ngannou – Musi być to pierwszy kupon SOLO
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz freebet 300 zł!
  5. Dodatkowo, za samą wpłatę 60 zł dostajesz darmowe 35 zł!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (jedno zdarzenie na kuponie – Anthony Joshua albo Francis Ngannou). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.

TYPYKURSYBUKMACHER
Anthony Joshua wygra150,00Superbet
Francis Ngannou wygra150,00Superbet
* Promocja trwa do 8.03.2024

Zarobki Ngannou za walkę z Joshuą

Według przecieków z Arabii Saudyjskiej pula wynagrodzeń na walkę wieczoru gali Knockout Chaos wynosi 70 milionów dolarów. Z tej kwoty 50 milionów trafi na konto zdecydowanie bardziej doświadczonego pięściarza Anthony’ego Joshuy.

Francis Ngannou może natomiast liczyć na zarobek wysokości 20 milionów dolarów! Oczywiście zarobi wiele mniej od rywala jednak wciąż jest to gigantyczna wypłata. Warto także pamiętać o tym, że jest to podstawowa pensja. Do tego dojdą jeszcze wpływy od sponsorów.

Bez wątpienia odejście z UFC i decyzja o łączeniu startów w boksie i w PFL wyjdzie Ngannou na dobre. Po walce z Anthonym Joshuą, Ngannou odpocznie kilka tygodni, a następnie rozpocznie obóz przygotowawczy do walki z Renanem Ferreirą w klatce PFL.

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments