Freak fighterzy mogą trafić do KSW! Mirosław Okniński: „Byli tam już dużo gorsi zawodnicy” [WIDEO]

S
0
Opublikowano: 31 sierpnia 2023

Mirosław Okniński w Q&A na kanale Fansportu.pl wypowiedział się na temat dwóch freak fighterów, którzy głośno mówią o chęci walki w KSW.

Założyciel i główny trener Akademii Sportów Walki Wilanów sam ma pod swoimi skrzydłami wielu zawodników, którzy walczą w takich organizacjach, jak FAME MMA. Jeden z nich w najbliższą sobotę na FAME 19 zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą, który głośno wyraża swoje aspiracje o sportowych występach.

Innym z freak fighterów, który również mówił o chęci walki przede wszystkim w KSW, jest Paweł Tyburski. Obaj zawodnicy przegrywali swoje ostatnie pojedynki – Tańcula o pas, a „Tybori” w K-1 z Michałem Pasternakiem. Trener popularnego „Wampira” w wywiadzie dla Fansportu.pl przyznał, że rewanżowe starcie mogłoby pokazać, czy Paweł nadaje się do zawodowego MMA.

„Uważam, że walka Michała Pasternaka z Tyburskim w MMA byłaby najlepsza. Dlatego, że Tyburski powiedział, że chce do KSW. No to, jak chce do KSW, to niech walczy z Pasternakiem.”

Zapytany z kolei o Arkadiusza Tańculę trener Okniński stwierdził, że ten nie prezentuje tak tragicznych umiejętności, jak niektórym mogłoby się wydawać. Co więcej, zdaniem popularnego „Łowcy Skór” gorsi fighterzy dostąpili zaszczytu występu w organizacji Kawulskiego i Lewandowskiego.

„Jak każdy ciężko trenuje, to może dojść do KSW. Uważam, że jakby dobrze potrenował i miał dobrego trenera, menedżera, to też mógłby być w KSW, jeżeli KSW by go chciało. W KSW byli już dużo gorsi zawodnicy niż Tańcula.”

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments