francis ngannou vs anthony joshua 9 marca arabia

Francis Ngannou vs. Anthony Joshua – kontrakty podpisane! Hitowa walka bokserska 9 marca w Arabii Saudyjskiej

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 stycznia 2024

Francis Ngannou nie wróci w najbliższym czasie do klatki. Ngannou podpisał kontrakt na pojedynek z Joshuą. Bokserska walka Francis Ngannou – Anthony Joshua odbędzie się 9 marca.

Brytyjskie media ogłosiły przed momentem pojedynek Francis Ngannou vs. Anthony Joshua. Zestawienie to potwierdził również Ariel Helwani, który powołał się na Turkiego Alalshikha. Kontrakty na walkę Ngannou – Joshua zostały już ponoć podpisane.

Do hitowej walki ma dojść 9 marca w Riyadh w Arabii Saudyjskiej. Zatem zarówno Ngannou jak i Joshua powrócą do Rijadu, gdzie stoczyli swoje ostatnie pojedynki.

Francis Ngannou pod koniec października przegrał na punkty z Tysonem Furym. Dla Kameruńczyka był to debiut w zawodowym boksie, a wielu ekspertów do tej pory przyznaje, że ich zdaniem to właśnie były mistrz UFC wygrał to starcie.

Anthony Joshua stoczył ostatni pojedynek 23 grudnia. Anglik walczył w Kingdom Arena z Otto Wallinem, którego porozbijał w pięciu rundach na tyle mocno, że narożnik Szweda nie wypuścił go do szóstej odsłony.

Walka Ngannou vs. Joshua została zakontraktowana na dziesięć rund. Więcej szczegółów na temat tego pojedynku wkrótce. Zestawienie Francisa Ngannou z Anthonym Joshuą sprawia, że ewentualny debiut „Predatora” w organizacji PFL zostanie odłożony na drugą połowę 2024 roku.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments