FEN podpisał kontrakt z Alanem Kalskim mistrzem

FEN kontraktuje 2-krotnego zdobywcę Pucharu Polski, mistrza organizacji HFO i FSC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 lipca 2023

Organizacja FEN dokonała poważnego wzmocnienia! Do Fight Exclusive Night dołączy Alan Kalski, dwukrotny zdobywca Pucharu Polski w K-1. Mistrz organizacji HFO oraz FSC zadebiutuje na jednej z najbliższych gal FEN!

Organizacja FEN dokonała poważnego wzmocnienia swojego parku zawodniczego. Do grona fighterów Fight Exclusive Night dołączy nowy nabytek. Z FENem związał się Alan Kalski (8-0) mistrz organizacji HFO oraz FSC, który ma na swoim koncie także zdobycie dwóch Pucharów Polski w K-1!

Kalski ostatni pojedynek stoczył 13 maja na gali FSC 7 w Koszalinie gdzie w walce wieczoru pokonał po niejednogłośnej decyzji Roberta Fikusa. Alan regularnie walczył także na galach HFO oraz Time Masters.

Zawodnik balansuje między kategoriami średnią oraz półciężką i zapewne będzie walczył właśnie w dywizji do 84 kilogramów, chyba że FEN podejmie decyzję o zestawianiu walk w kickboxingu w kategoriach wagowych odbiegających od eventów MMA.

Organizacja FEN poinformowała o zatrudnieniu Kalskiego za pośrednictwem facebooka. Debiutu fightera należy spodziewać się na jednej z nadchodzących gal: FEN 48, FEN 49 lub FEN 50.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments