ksw przechwyciło zawodnika oktagon mma ahmed vila

Federacja KSW przechwyciła utalentowanego zawodnika Oktagon MMA!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 listopada 2023

Federacja KSW przechwyciła utalentowanego zawodnika organizacji Oktagon MMA. Kontrakt z KSW podpisał Ahmed Vila. Zawodnik walczący w kategorii piórkowej wygrał w czesko-słowackiej organizacji trzy walki z rzędu.

Ahmed Vila (11-4-1, 1 NC) podpisał kontrakt z federacją KSW. 27-letni reprezentant Bośni i Hercegowiny do tej pory walczył w takich organizacjach jak FFC, EMC, Cage Warriors i Oktagon MMA. To właśnie w tej ostatniej organizacji Vila zapisał na swoim koncie trzy zwycięstwa z rzędu.

W ostatnich latach zawodnicy często podążają w jedną czy w drugą stronę, a to przechodząc z KSW do Oktagon MMA, a to z kolei dołączając do polskiej federacji właśnie mając na koncie występy w czesko-słowackiej organizacji.

Vila pozostaje niepokonany od pięciu walk, a w przeszłości zdarzało mu się mierzyć z zawodnikami znanymi z KSW. Bośniak toczył starcia z Filipem Pejiciem oraz Danielem Torresem. Pojedynek z Chorwatem przegrał po ciosach w końcówce trzeciej rundy natomiast walkę z Torresem przerwał lekarz ze względu na głębokie rozcięcie skóry na głowie Vili.

Vila uznał, że najlepiej jest uczyć się od lepszych od siebie i w ostatnich latach wielokrotnie sparował z Danielem Torresem, a nawet bywał z tym zawodnikiem na galach federacji KSW. Bez wątpienia jest to bardzo interesujący transfer, który może wynikać z koneksji Wojsława Rysiewskiego dyrektora sportowego KSW. W jednym z ostatnich wywiadów Rysiewski wspomniał, że ma bardzo dobry kontakt z matchmakerem organizacji Oktagon MMA.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments