FAME MMA. Niespodziewany remis w walce Tomasz Gromadzki vs Piotr Tyburski!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 lipca 2023

W czwartej walce gali FAME Friday Arena we Wrocławiu zmierzyli się Piotr Tyburski i Tomasz Gromadzki. Jaki był wynik walki „Tybori” vs. „Zadyma”? Kto wygrał walkę Tyburski vs. Gromadzki na gali FAME?

Piotr Tyburski stoczy swój pierwszy pojedynek na zasadach MMA. Zawodnik do tej pory uczestniczył wyłącznie w walce 2 na 2 stąd występ na gali FAME Friday Arena będzie jego premierowym startem w MMA. Tyburski przygotowywał się do walki w Uniq Fight Club pod okiem trenera Szyszki.

Tomasz Gromadzki dysponuje zdecydowanie większym doświadczeniem od swojego rywala. Popularny „Zadyma” dał się poznać szerszemu gronu kibiców tocząc zawodowe pojedynki w boksie i w K-1. Gromadzki wszedł na wyższy poziom dzięki startom na galach GROMDA gdzie zwyciężył w turnieju na czwartej edycji Gromdy. Dla Gromadzkiego będzie to drugi start w FAME. W maju pokonał przez splita kickboksera Alana Kwiecińskiego.

Transmisja oraz stream online będą dostępne wyłącznie na FAME MMA TV. Start transmisji zaplanowano na godzinę 19:30. W skład relacji wejdzie aż 10 walk. 7 na zasadach MMA oraz 3 na zasadach K-1. Dostęp do gali będzie można wykupić pod załączonym linkiem.

-=> FAME Friday Arena PPV

FAME: Tyburski vs. Gromadzki – relacja, wynik walki

RUNDA 1

Tyburski szybko ruszył z mocnymi lewymi prostymi, zaraz posłał potężne lowy. Zadyma stara się skrócić dystans i sierpów na korpus, dobrze doskakuje z dwoma ciosami na głowę. Gromadzki odczuwa kolejne kopnięcia na łydkę, trafia serią na tułów, ale zaraz ląduje na deskach. Tybori w pozycji bocznej, wyprowadza ciosy i ładuje kolano na żebra. Piotrek szuka krucyfiksu, ale dobrze broni się Zadyma i jeszcze wraca na nogi.

RUNDA 2

Tyburski trzyma walkę poza dystansem, atakuje low kickiem, ale w wymiany wchodzi Tomasz Gromadzki! Kapitalny prawy Piotrka w kontrze i ruszył po sprowadzenie, ale Zadyma uciekł pod siatkę. Świetny klincz Tyboriego i kolano na rozerwanie. Gromadzki łatwo przechodzi z serią ciosów na schaby! Odczuwa to Tyburski, który ratuje się sprowadzeniem i zajmuje pozycję boczną. Piotrek uparcie szuka krucyfiksu po uderzeniach, ale Zadyma dobrze się skręca.

RUNDA 3

Zadyma szuka ciosów na korpus i poluje na prawy overhand na głowę Tyburskiego. Piotrek dobrze atakuje podbródkiem, ale inkasuje kilka uderzeń. Nieudana próba sprowadzenia, Gromadzki świetnie trafi serią na tułów, uporczywie napiera na Tyboriego. Zaczyna polować na głowę Zadyma, broni się przed kolejnymi obaleniami. Bije mocno po żebrach Tomek, ucieka Tyburskiemu i rusza po kończące uderzenie! Seria ciosów, Tybori ledwo, ale ustał na nogach do końca rundy!

Oficjalny wynik: Większościowy remis!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments