FAME Friday Night alberto kubańczyk ppv

FAME Friday Arena – gdzie wykupić PPV? Cena subskrypcji. Alberto vs. Kubańczyk!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 lipca 2023

Już w piątek 21 lipca odbędzie się gala FAME Friday Arena. Zawodnicy freakowej federacji zaprezentują się przed publicznością w Hali Stulecia we Wrocławiu. Gdzie wykupić PPV? Ile wynosi cena subskrypcji? Transmisja i stream online z gali FAME: Alberto vs. Kubańczyk.

-> Zobacz Fame Friday Arena PPV na żywo!

Organizacja FAME MMA przygotowała pierwszy event z cyklu Friday Arena. Właściciele podjęli decyzję o tym, aby zwiększyć liczbę gal, a dzięki nowym wydarzeniom, które będą rozgrywane w piątki organizacji FAME uda się odwiedzić większą liczbę miast w Polsce.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom kibiców zestawiono bardzo interesującą rozpiskę. W walce wieczoru karty walk Fame Friday Arena Alberto podejmie Kubańczyka w pojedynku zakontraktowanym na zasadach kickboxingu w małych rękawicach.

Zaskakujące rozwiązanie zaoferowano w co-main evencie. Otóż organizacja FAME dość nietypowo reklamuje dwa pojedynki jako co-main eventy gali. Jako pierwsi do klatki wejdą Josef Bratan oraz Kuba Nowaczkiewicz, ta walka będzie bojem na zasadach MMA. Następnie w klatce zameldują się Filipek oraz Marcin Dubiel, to zestawienie z kolei zostanie rozegrane na zasadach K-1 w piąstkówkach.

FAME Friday Arena – gdzie wykupić PPV? Cena

Gala FAME Friday Arena odbędzie się w piątek 21 lipca. Transmisja rozpocznie się o godzinie 19:30. Transmisja oraz stream online będą dostępne wyłącznie na FAME MMA TV! Dostęp do gali będzie można wykupić pod załączonym linkiem.

-=> FAME Friday Arena PPV

Organizacja FAME MMA przygotowała dwie możliwości zakupu PPV. Pierwszą, podstawową, która oferuje transmisję w jakości 720p. Cena dostępu PPV za pakiet BASIC wynosi 34,99 zł.

Druga opcja PREMIUM zapewnia dostęp do transmisji w jakości Full HD – 1080p, a jej cena wynosi 39,99 zł. Polecamy zakup subskrypcji premium, gdyż ta umożliwi wam dostęp do zapisu transmisji przez 7 dni!

FAME Friday Arena – gdzie oglądać? Transmisja i stream.

Gdzie oglądać galę FAME Friday Arena? Wydarzenie odbędzie się w piątek 21 lipca we Wrocławiu. Transmisja oraz stream online będą dostępne wyłącznie na FAME MMA TV. Start transmisji zaplanowano na godzinę 19:30. W skład relacji wejdzie aż 10 walk.

Data: 21 lipca, piątek
Lokalizacja: Wrocław
Ilość walk: 10
Godzina transmisji: 19:30
Transmisja: FAME MMA TV
Stream online: FAME MMA TV

-> OGLĄDAJ NA ŻYWO Fame Friday Arena

FAME Friday Arena – kursy bukmacherskie

FAME Friday Arena można obstawić wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Firma BetClic przygotowała powitalną ofertę dla nowych graczy. Po zarejestrowaniu konta można obstawić pierwszy zakład za 200zł bez ryzyka. Jeśli poprawnie wskażesz zwycięzców to zgarniesz wielką nagrodę, jeśli natomiast nie wytypujesz poprawnie wyników to BetClic zwróci kwotę.

Komplet kursów, typów i zakładów bukmacherskich na galę FAME Friday Arena znajdziesz po kliknięciu w zamieszczony niżej obrazek.

FAME Friday Arena 1 – Karta walk

Main event:

  • Alberto Simao vs Jakub „Kubańczyk” Flas – K-1, małe rękawice

Co-main event 1:

  • Filip „Filipek” Marcinek vs Marcin Dubiel – K-1, małe rękawice

Co-main event 2:

  • Jose „Josef Bratan” Simao vs Kuba Nowaczkiewicz – MMA

Karta główna:

  • Michał „Wampir” Pasternak vs Paweł „Księżniczka” Tyburski – K-1, małe rękawice
  • Piotr „Świr” Świerczewski vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk – MMA
  • Dominik „Jaxu” Jax vs Adrian „Medusa” Salamon – MMA kontra BJJ
  • Piotr „Tybori” Tyburski vs Tomasz „Zadyma” Gromadzki – MMA
  • Olga „Nanami Chan” Sałacka vs Elizabeth „Lizi” Anorue – MMA

Karta wstępna:

  • Aleksandr „Sasha” Muzheiko vs Dawid Malczyński – MMA
  • Piotr „Edzio” Bylina vs Kornel „Koro” Regel – MMA
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments