FAME MMA 19 za darmo. Gdzie oglądać free stream online?

S
0
Opublikowano: 02 września 2023

Już dziś, tj. w sobotę 2 września, o godzinie 19:30 rozpocznie się gala FAME MMA 19. Fanie freak fightów nie mogą doczekać się fenomenalnego widowiska, które będzie miało miejsce w Tauron Arenie. Wrzosek vs Szeliga, Ferrari vs Tańcula i wiele innych emocjonujących walk – to wszystko czeka nas dzisiejszego wieczoru! Gdzie oglądać FAME 19 za darmo? Sprawdźcie szczegóły streamu za free.

-> Oglądaj FAME 19 LIVE

Fame MMA ponownie organizuje swoje wydarzenie w Krakowie, gdzie kibice spodziewają się ogromnej dawki emocji. Elektryzujące zestawienia i „dymy” podziałały na wyobraźnię fanów, którzy wykupili wszystkie bilety! W karcie walk znalazło się aż 10 pojedynków na zasadach MMA, K-1 oraz boksu.

Starcie, które najbardziej ekscytuje obserwatorów FAME 19, jest zdecydowanie Szeliga vs Wrzosek. Freak fighter w pierwszym spotkaniu z byłym mistrzem KSW pokonał go przez TKO po paskudnej kontuzji. „Polish Zombie” niefortunnie upadł na rękę doprowadzając do urazu. Jak wtedy, tak i teraz Marcin Wrzosek jest ogromnym faworytem i będzie chciał pokazać różnicę klas.

Main eventem FAME MMA 19 został z kolei pojedynek Ferrari vs Tańcula. Aktor znany z serialu Lombard. Życie pod zastaw początkowo miał się zmierzyć z Krzysztofem Włodarczykiem, którego ogłoszenie zrobiło furorę. „Diablo” zrezygnował jednak z udziału we freakowym show, a nowym oponentem Arka został Amadeusz Roślik. Konflikt między zawodnikami narasta z dnia na dzień, a kulminacją będzie walka wieczoru w Tauron Arenie! Gdzie oglądać FAME MMA 19 za darmo? Sprawdźcie poniżej.

Gdzie oglądać FAME MMA 19? Cena PPV

Transmisja na żywo z FAME 19 będzie dostępna wyłącznie w Pay-Per-View. Jak wykupić? Wystarczy zarejestrować się lub zalogować na https://famemma.tv/#/ i wybrać przycisk „KUP PPV”. Cena PPV zależna jest od wybranego wariantu, których jak zawsze są dwa:

 • BASIC – to podstawowy pakiet FAME 19 PPV, który kosztuje 34,99 zł. Wraz z nim otrzymujemy dostęp do transmisji na żywo w jakości 720p oraz zapis wideo na 48h.
 • PREMIUM – rozszerzony wariant gali. Stream live odbędzie się w najwyższej jakości 1080p, a do tego emocje powtórzyć można dzięki 7-dniowemu VOD. Oprócz tego dochodzą też liczne dodatkowe materiały.

Jak zapłacić za PPV Fame MMA 19? Opłatę wnieść można na wiele sposobów, jak np. kod BLIK, karta debetowa/kredytowa, czy SMS Premium. Warto pamiętać, że do niektórych z opcji doliczona zostaje prowizja w wysokości kilku złotych.

-> KLIKNIJ W BANER I OGLĄDAJ FAME MMA 19 NA ŻYWO <-

FAME MMA 18 PPV

FAME 19: Transmisja za darmo

Poniżej możecie oglądać studio i aż DWIE pierwsze walki Fame MMA 19 PPV za darmo. Transmisja rozpocznie się o 19:30, wystarczy kliknąć w poniższy odtwarzacz!

KARTA WALK

 • Arkadiusz Tańcula – Amadeusz „Ferrari” Roślik
 • Marcin „Xayoo” Majkut – Franciszek „Franio” Rusiecki
 • Alberto Simao vs Paweł „Księżniczka” Tyburski
 • Kuba Nowaczkiewicz – Robert Karaś – walka w boksie
 • Sebastian Fabijański – Filip „Filipek” Marcinek
 • Piotr Tyburski – Tomasz „Zadyma” Gromadzki
 • Marcin Wrzosek – Piotr Szeliga
 • Przemysław Szyszka – Norbert Daszkiewicz
 • Klaudia „Sheya” Kołodziejczyk – Dominika Rybak
 • Natan Marcoń – Mariusz „Hejter” Słoński
Zostaw ocenę
1
16
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments