FAME MMA 19: Transmisja PPV. Gdzie oglądać na żywo?

S
0
Opublikowano: 02 września 2023

Na FAME 19 kibiców czekają wielkie emocje! Fani sportów walki ponownie otrzymają fenomenalne show z udziałem celebrytów, aktorów, youtuberów i sportowców. Gdzie i kiedy oglądać FAME 19? Kiedy i której transmisja? Jak wykupić PPV?

-> Zobacz Fame 19 PPV na żywo!

Największa federacja freak fight w Europie po raz kolejny zagości w Krakowie. Gala z numerem 19 odbędzie się w Tauron Arenie, gdzie Fame MMA niejednokrotnie dawało fenomenalne show. Tego też kibice oczekują po najbliższym evencie, do którego dojdzie w sobotę 2 września!

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom kibiców zestawiono bardzo interesującą rozpiskę. W walce wieczoru karty walk FAME 19 PPV marzący o występach w KSW Arkadiusz Tańcula podejmie Amadeusza „Ferrariego”. Konflikt obu panów rozwijał się w ostatnich tygodniach, a jego kulminację zobaczymy w oktagonie.

W Krakowie na FAME MMA 19 pojawi się też były mistrz wagi piórkowej KSW. Marcin Wrzosek na dobre zagościł we freak fightach, gdzie naprawdę dobrze się odnajduje. „Polish Zombie” poczuł nutkę showmana i nie boi się dogryźć swoim oponentom. Najbliższym będzie znienawidzony ostatnio w Internecie Piotr Szeliga.

-> OGLĄDAJ NA ŻYWO Fame 19

FAME 19 PPV – gdzie wykupić? Cena

Galę Fame MMA 19 obejrzeć można wyłącznie w systemie PPV. Cena subskrypcji zaczyna się od 34,99 zł za pakiet podstawowy i 39,99 zł za wersję PREMIUM. Transmisja stream online dostępna będzie wyłącznie w FAME MMA TV. Jak wykupić dostęp?

Wystarczy kliknąć w poniższą grafikę i założyć konto użytkownika. Jeśli już takowe posiadacie, wystarczy się zalogować. Następnie wybieracie dowolny pakiet PPV FAME 19 i dokonujecie opłaty. Sposobów płatności jest wiele: kartą kredytową lub debetową, SMS-em Premium, czy kodem BLIK. Do niektórych z opcji doliczana zostaje prowizja.

Po dokonaniu opłaty, wszystko jest gotowe! Transmisja na żywo FAME 19 PPV rozpocznie się w sobotę 2 września o godzinie 19:30.

-> Kliknij i oglądaj FAME MMA 19 PPV na żywo

FAME 19 PPV – gdzie oglądać? Transmisja i stream

Gdzie oglądać galę FAME 19 PPV? Wydarzenie odbędzie się w sobotę 2 września w Krakowie. Transmisja oraz stream online będą dostępne wyłącznie na FAME MMA TV. Start transmisji zaplanowano na godzinę 19:30. W skład relacji wejdzie aż 10 walk.

Data: 2 września, sobota
Lokalizacja: Kraków, Tauron Arena.
Ilość walk: 10
Godzina transmisji: 19:30
Transmisja: FAME MMA TV
Stream online: FAME MMA TV

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments