eddie hall potwierdza rozmowy na starcie z mariuszem pudzianowskim

Eddie Hall potwierdza rozmowy kontraktowe na starcie z Pudzianem: Będę gotowy na krwawą jatkę

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 czerwca 2024

Eddie Hall zamieścił nowy wpis w którym potwierdził wstępne rozmowy na temat pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim. Anglik twierdzi, że będzie przygotowany na krwawą bitkę.

Kibice zainteresowani pojedynkiem Eddiego Halla z Mariuszem Pudzianowskim mogą śmiało zacierać ręce. Od wczoraj wiadomo, że popularny Pudzian odpowiedział na wyzwanie Halla.

Dziś natomiast Eddie Hall zamieścił nowy wpis, w którym zasugerował, że ruszyły wstępne rozmowy w sprawie organizacji walki z Mariuszem Pudzianowskim!

Póki co nie wiadomo kiedy miałaby się odbyć walka Hall vs Pudzianowski jednak zdaniem Anglika do pojedynku dojdzie na gali organizacji, która zaoferuje najwyższe pieniądze. Nie wydaje nam się jednak by przyjaciele Halla z małej freakowej angielskiej organizacji byli w stanie sprostać wymaganiom obu zawodników. Raczej należy się spodziewać tego, że federacja KSW złoży ofertę by ściągnąć Halla na galę KSW 100.

– Jesteście na to gotowi? Rozmowy trwają i już trzęsę się z nerwów. Myślę jednak, że to całkiem normalne gdyż Mariusz ma ponad piętnaście lat doświadczenia w zawodowym MMA. Mimo wszystko jestem gotów. Jedno jest pewne przyjadę z dwoma bicepsami w pełni przygotowany na krwawą jatkę. Treningi rozpoczynam w przyszłym tygodniu. Kto zaoferuje najwyższe kwoty ten zorganizuje walkę.

Kto wygrałby walkę Pudzian vs Hall?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
6
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments