dyrektor sportowy ksw odpowiada na słowa jurasa video

Dyrektor sportowy KSW odpowiada na słowa Jurasa na temat przyszłości federacji! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 23 października 2023

Dyrektor sportowy KSW był gościem w studiu portalu FanSportu. W trakcie sesji Q&A Wojsław Rysiewski został zapytany o jedną z ostatnich wypowiedzi Łukasza Jurkowskiego. Jak dyrektor najlepszej europejskiej organizacji MMA skomentował słowa zawodnika, który znajduje się w galerii sław KSW?

Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW był gościem w studiu portalu FanSportu. W trakcie wizyty poza wywiadem przeprowadzono także sesję Q&A podczas, której Rysiewski odpowiadał na pytania podesłane przez widzów. W pewnym momencie padło pytanie o wypowiedź Jurasa.

Łukasz Jurkowski w ostatnim odcinku programu MMA Studio stwierdził, że gdy odejdą największe gwiazdy KSW będzie próbowało walczyć o widza i połowa karty walk to będą „wynalazki” w postaci walk w innych formułach niż MMA.

Jak wypowiedź Jurasa na temat przyszłości KSW skomentował Wojsław Rysiewski?

Dyrektor sportowy KSW odpowiada na wypowiedź Jurasa

„Myślę, że nie zgadzam się z Łukaszem. Jeśli jakieś pojedynki czy to freakowe czy w innych formułach będą się odbywać w KSW to będą to sytuacje incydentalne. Największe gwiazdy KSW jak Mamed czy Pudzian walczyły tylko w tym roku na Stadionie Narodowym. Odbyło się czy odbędzie jedenaście innych gal, w większości wyprzedanych, zbudowanych na innych zawodnikach. Nie ma żadnego zagrożenia, że to przestanie nagle być dochodowe także byłbym spokojny. Ta formuła obecna czyli gala co miesiąc być może nie zawsze na największej hali, ale na halach pojemności 4-5 tysięcy to jest coś co będziemy serwować fanom jeszcze bardzo, bardzo długo.”

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rafal
8 miesięcy temu

KSW w TORUNIU (5-7tys hala), byłem widziałem i uważam że było elegancko, zapraszamy!!!