Dwie finałowe walki tuf 31 dodane do karty walk ufc 292

Dwie finałowe walki TUF 31 dodane do karty walk gali UFC 292! Zmiany w rozpisce!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 sierpnia 2023

Dwie finałowe walki programu The Ultimate Fighter 31 zostały dodane do karty walk gali UFC 292 w Bostonie. Nastąpiły także inne zmiany w rozpisce wydarzenia. Wszelkie szczegóły znajdziecie poniżej.

Nieczęsto bywa tak, aby finalistami programu The Ultimate Fighter zostali wyłącznie zawodnicy, którzy byli już w przeszłości związani z organizacją UFC. Tak jest w przypadku TUF’a 31, gdyż do finałowych pojedynków w kategoriach lekkiej i koguciej zakwalifikowali się fighterzy, którzy mają już w rekordach walki dla najlepszej organizacji MMA na świecie.

Angażowanie byłych zawodników UFC do programu The Ultimate Fighter działa odrobinę jak miecz obusieczny. Z jednej strony stawia się na sprawdzonych fighterów na solidnym sportowym poziomie z drugim jednak negatywnie wpływa to na ratingi telewizyjne, gdyż fani MMA są średnio zainteresowani oglądaniem co tydzień zawodników, którzy nie zawojowali najlepszej ligi MMA na świecie.

W finałowej potyczce w kategorii lekkiej zmierzą się Kurt Holobaugh i Austin Hubbard. Obaj zawodnicy reprezentują Team Michaela Chandlera. Holobaugh stoczył cztery walki w UFC i wszystkie przegrał natomiast Hubbard ma na koncie siedem walk w UFC z czego wygrał trzy starcia.

W finałowej walce w kategorii koguciej dojdzie do potyczki Cody’ego Gibsona z Bradem Katoną. Katona pierwotnie był członkiem teamu Chandlera jednak przeszedł do teamu McGregora. To sprawiło, że w domu TUF’a doszło do utarczek słownych, a Gibson zostawił nawet w kuchni kartkę ze zwrotem: „Pie*dol się Brad.”

Pojedynki Holobaugh vs. Hubbard oraz Gibson vs. Katona wejdą w skład karty wstępnej gali UFC 292. Wczoraj do rozpiski wskoczył także Da’Mon Blackshear, który zastąpił kontuzjowanego Cody’ego Garbrandta w walce z Mario Bautistą.

UFC 292: Sterling vs. O’Malley – gdzie oglądać?

Galę UFC 292: Sterling vs. O’Malley w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 20 sierpnia o 00:30. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 20 sierpnia.

-=> Transmisja z UFC 292: Sterling vs. O’Malley! Za darmo!

Data: 20 sierpnia, niedziela
Lokalizacja: Boston, USA
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 00:30, niedziela 20 sierpnia
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 20 sierpnia
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC 292! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments