damon blackshear na ufc 292

Da’Mon Blackshear poddał rywala twisterem i zawalczy na UFC 292! Dwie walki w octagonie w ciągu tygodnia!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 sierpnia 2023

Dziennikarze amerykańskich portali branżowych informują, że Da’Mon Blackshear zastąpi kontuzjowanego Cody’ego Garbrandta w rozpisce gali UFC 292. Oznacza to, że zawodnik, który poddał rywala twisterem na UFC Vegas 78 wejdzie do octagonu drugi raz w zaledwie tygodniowym odstępie!

Kilka dni temu informowaliśmy was o tym, że Cody Garbrandt doznał kontuzji, która wykluczy go z udziału w gali UFC 292. Dziś amerykańscy dziennikarze powołując się na dwa źródła poinformowały, że Da’Mon Blackshear wskoczy do rozpiski gali w Bostonie. Blackshear zmierzy się z Mario Bautistą. Nie określono czy walka zostanie utrzymana w limicie kategorii koguciej czy też podniesiona zostanie do catchweightu.

Oznacza to, że zawodnik, który poddał rywala twisterem na UFC Vegas 78 wejdzie ponownie do octagonu po zaledwie tygodniowej przerwie. Nie tylko sam występ będzie zatem wyrównaniem „nowożytnego” rekordu UFC, a także fakt że fighter ponownie będzie zbijał wagę.

Jeśli Blackshear zanotuje wygraną na gali UFC 292 to zapisze się na stałe w historii UFC jako zawodnik, który w najkrótszym odstępie czasu zanotował wygrane na dwóch kolejnych galach. Rekordy dawnych czasów należą do zawodników, którzy brali udział w turniejach na pierwszych galach UFC, jednak w ostatnich kilkunastu latach rekord „najkrótszego” odstępu między kolejnymi występami na innych galach należy do Khamzata Chimaeva, który zaliczył na swoim koncie i wygrał dwie walki na UFC Fight Island w odstępie zaledwie 10 dni.

UFC 292: Sterling vs. O’Malley – gdzie oglądać?

Galę UFC 292: Sterling vs. O’Malley w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 20 sierpnia o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 20 sierpnia.

-=> Transmisja z UFC 292: Sterling vs. O’Malley! Za darmo!

Data: 20 sierpnia, niedziela
Lokalizacja: Boston, USA
Ilość walk: 11
Start transmisji z karty wstępnej: 01:00, niedziela 20 sierpnia
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 20 sierpnia
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC 292! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments