dustin poirier o walce z mateuszem gamrotem

Dustin Poirier o walce z Mateuszem Gamrotem: „To mój przyjaciel. No ale zobaczymy…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 listopada 2023

Dustin Poirier udzielił długiego wywiadu portalowi MMAJunkie. W trakcie rozmowy Diament został zapytany o potencjalną walkę z Mateuszem Gamrotem. Poirier podkreślił, że Polak jest jego przyjacielem.

Dustin Poirier udzielił długiego wywiadu dziennikarzom portalu MMAJunkie. Amerykanin poruszył wiele interesujących tematów związanych z przyszłością w zawodowym MMA. W trakcie dyskusji padło pytanie na temat potencjalnej walki z Mateuszem Gamrotem.

Weteran organizacji UFC i jeden z najlepszych zawodników kategorii lekkiej postanowił odpowiedzieć na to pytanie. „Diament” zaznaczył, że Mateusz Gamrot jest jego przyjacielem.

„Gamrot to mój przyjaciel, zobaczymy. Zrobiliśmy razem wiele obozów, gdyż obaj trenujemy w American Top Team. Przyleciałem i pomagałem mu w przygotowaniach pod Jalina Turnera, ustawiałem się jako mańkut. No ale zobaczymy…”

W dalszej części wypowiedzi ponownie zaznaczył, że przyjaźni się z Polakiem dodał także, że nie chciałby toczyć pojedynków z klubowymi kolegami, gdyż wprowadza to złą atmosferę w teamie.

Nie chcę walczyć z żadnym zawodnikiem, z którym trenuję. Musimy zobaczyć jak to będzie wyglądało. Jesteśmy przyjaciółmi i często trenujemy razem. Taka walka doprowadza do złej energii w klubie. Klub się dzieli, zawodników prowadzą inni trenerzy. To nie jest nic dobrego. Chciałbym więc trzymać się od takich walk jak najdalej, oczywiście o ile będzie to możliwe.

Zarówno Dustin Poirier jak i Mateusz Gamrot są notowani bardzo wysoko w rankingu kategorii lekkiej organizacji UFC. Amerykanin zajmuje aktualnie trzecią lokatę natomiast Polak plasuje się na szóstej pozycji. Kto byłby faworytem tego potencjalnego starcia i który z zawodników wygrałby walkę?

Kto wygrałby walkę Dustin Poirier vs. Mateusz Gamrot

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments