dricus du plessis przed ufc 297 mentalnie jestem silniejszy

Du Plessis przed UFC 297 – 'Mentalnie jestem silniejszy, nie zajdzie mi za skórę’

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 stycznia 2024

Dricus Du Plessis odpowiadał na pytania dziennikarzy przed galą UFC 297. Afrykaner został zapytany o to jak odbierał groźby śmierci wysyłane przez Stricklanda.

Za nami dzień medialny przed galą UFC 297 w Toronto. Główni bohaterowie gali odpowiadali na pytania branżowych dziennikarzy. Najwięcej i najchętniej pytano oczywiście Seana Stricklanda i Dricusa Du Plessisa.

Amerykanin i Afrykaner zmierzą się w walce wieczoru, a stawką ich pojedynku będzie pas mistrzowski UFC w kategorii średniej. Aktualnym mistrzem jest Strickland, jednak wielu uważa, że to pretendent ma większe szanse na wygraną w main evencie.

W ostatnich dniach wyszło na jaw, że Sean Strickland wysyłał Dricusowi Du Plessisowi prywatne wiadomości. „Tarzan” zapowiedział, że jeśli reprezentant RPA jeszcze raz publicznie wspomni trudne dzieciństwo Amerykanina to ten jest gotów nawet na to by go zadźgać.

Dricus odniósł się do treści tych wiadomości. Oto co Du Plessis powiedział przed UFC 297:

– Szczerze mówiąc zrobiło mi się go żal. Odpisałem mu po prostu, że niezależnie od tego co będzie mówił i robił nie będzie to miało na mnie żadnego wpływu, więc może robić szalone rzeczy. Nie ma niczego co mógłby powiedzieć by zaszło mi to za skórę. Mentalnie jestem silniejszy, chyba jestem najmocniejszym zawodnikiem na świecie pod tym względem. Wszystko jest możliwe podczas miłości i podczas wojny. Niech robi co chce, a ja nie będę już wspominał jego dzieciństwa.

Darmowa transmisja z gali UFC 297 będzie dostępna na stronie legalnego bukmachera SUPERBET. Tak prezentują się kursy bukmacherskie na mistrzowski pojedynek Strickland – Du Plessis.

TYPYKURSYBUKMACHER
Sean Strickland1.8SUPERBET
Dricus Du Plessis2.0SUPERBET

Kto wygra walkę Strickland vs. Du Plessis?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments