Du Plessis nie otrzyma szansy? Mistrz UFC wskazał nowego pretendenta!

S
0
Opublikowano: 20 lipca 2023

Na niedawnej gali UFC 290 poznaliśmy nowego pretendenta do pasa kategorii średniej. Okazuje się jednak, że Dricus Du Plessis może nie być kolejnym rywalem Israela Adesanyi!

-> Zobacz galę UFC: Aspinall vs Tybura na żywo!

Afrykaner stanął przed największym wyzwaniem w swojej karierze mierząc się z Robertem Whittakerem. „The Reaper” miał zweryfikować byłego mistrza KSW i powstrzymać jego hype train. Stało się jednak inaczej – Du Plessis znokautował rywala i zapewnił sobie walkę o pas.

Israel Adesanya nie ukrywa, że kolejną obronę chce stoczyć w Australii. To tam we wrześniu ma się odbyć gala UFC 293 i najprawdopodobniej „Izzy” otrzyma to, czego chce. Nigeryjski mistrz zamieścił tymczasem wideo w swoich social mediach gdzie przekazał, że Dricus Du Plessis wypada z obiegu z powodu urazu. Na jego miejsce miałby wskoczyć Sean Strickland.

„Nawet nie wiem od czego zacząć, ale… Dricus Du Ci*ka, ty p***dolona dz*wko. 'O, wystarczy, że założy rękawice i mogę lecieć jeszcze raz’ – nie, k**wa, jesteś dz*wką. Dlatego odmówiłeś tej walki. Twoja stopa spuchła, cz***uchu, moje kolano też było rozwalone po ostatniej walce. Wiesz co zrobiłem? Wystąpiłem, bo tak k**wa robią mistrzowie. Kaliber mistrzowski to kompletnie inna budowa. Wielu zawodników mówi: mogę walczyć z każdym, gdziekolwiek i kiedykolwiek. Nie, nie możecie.”

„Ja, tak. Alex Volkanovski, tak. Jesteśmy ulepieni z innej gliny. Ja teraz jestem na sali. Walczę w Sydney, w chu*u mam z kim. 'Bezch*jec DuCi*ka’, haha, sp***dalaj. Wypadasz, Strickland wskakuje. Zróbmy ten taniec w oktagonie, pokaż jak to się robi. Ale mam dość tego p***dolenia. 'Mogę walczyć, mogę walczyć’ – nie k**wa, nie możesz, pi*do.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments