khalidov

Drugie Colosseum? Aż 11 walk w rozpisce gali KSW 77: Khalidov vs. Pudzianowski!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 listopada 2022

Federacja KSW najwyraźniej postanowiła zaskoczyć pozytywnie swoich fanów. W ostatnich latach wszyscy przywykli do tego, że w rozpiskach wydarzeń organizowanych przez duet właścicieli Maciej Kawulski i Martin Lewandowski zwykle znajduje się osiem lub dziewięć walk.

Wiele wskazuje na to, że inaczej będzie w przypadku gali KSW 77, która odbędzie się 17 grudnia w Gliwicach. Wystarczy bowiem spojrzeć na stronę internetową federacji KSW, aby szybko dostrzec, że w tym momencie w fightcardzie gali znajduje się 11 zestawień.

Od razu nasuwa się skojarzenie z galą KSW 39: Colosseum, czyli gali która odbyła się 27 maja 2017 roku, choć oczywiście z małą różnicą. Tamto wydarzenie po pierwsze odbywało się na Stadionie Narodowym, a po drugie odbyło się na nim zdecydowanie więcej starć mistrzowskich.

Nie zmienia to jednak faktu, że ci którzy zdecydowali się na zakup biletów lub opłacenie abonamentu Viaplay na grudzień nie będą mogli narzekać na brak emocji.

Graficzna karta walk gali KSW 77.

W ostatnim zestawieniu należy spodziewać się Romana Szymańskiego, który od kilku dni zapowiada swój występ na gali w Gliwicach. Pierwotnie zawodnik Czerwonego Smoka miał zmierzyć się z Danielem Torresem, jednak mieszkający w Austrii Brazylijczyk niespodziewanie odmówił walki.

Więcej o tej sytuacji tutaj:

Zostaw ocenę
0
0