wyniki sprzedaży ppv logan paul vs dillon danis

Doskonałe wyniki sprzedaży PPV na walkę Logan Paul vs. Dillon Danis!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 października 2023

Doskonałe wyniki sprzedaży PPV na walkę Logan Paul vs. Dillon Danis. Według amerykańskich źródeł gala z udziałem wymienionych zawodników sprzedała około 1.3 miliona subskrypcji PPV! Jest to fenomenalny wynik.

Logan Paul pokonał Dillona Danisa po chaotycznej walce podczas, której grappler próbował obaleń, duszeń, jednak zadawał niewiele ciosów. Amerykański youtuber, influencer, a zarazem pro-wrestler był bez dwóch zdań lepszy w ringu.

Podczas tego samego wydarzenia w ringu zmierzyli się także KSI oraz Tommy Fury. Fury, który miał w rekordzie wygraną nad Jakiem Paulem był faworytem i wygrał starcie na kartach punktowych choć obóz KSI zapowiadał protest.

Na instagramowym koncie happypunch pojawiła się pierwsza informacja dotycząca ilości sprzedanych PPV. Okazuje się, że według wstępnych danych dostęp pay-per-view na to wydarzenie wykupiło około 1.3 miliona ludzi!

Jest to fenomenalny wynik, który stawia galę na równi z wieloma wydarzeniami UFC czy innymi galami pięściarskimi, na których występują największe gwiazdy MMA i boksu zawodowego. Nie ma się co dziwić, że event wygenerował takie zainteresowanie, gdyż Logan Paul i Dillon Danis wielokrotnie prześcigali się w wyzwiskach, a na konferencji prasowej Danis zaatakował rywala i rozciął mu skórę na głowie.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments