Diablo przejdzie do freak fightów!? Okniński zabrał głos w sprawie byłego mistrza świata!

S
0
Opublikowano: 30 sierpnia 2023

Na kanale Fansportu.pl pojawił się wywiad z trenerem i zawodnikami Akademii Sportów Walki Wilanów. Poruszony został też temat Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka.

Były mistrz organizacji WBC oraz IBF w kategorii junior ciężkiej przed miesiącem dość niespodziewanie został ogłoszony jako nowy zawodnik freakowej organizacji FAME MMA. O występie „Diablo” w mieszanych sztukach walki spekulowano już od jakiegoś czasu, ale raczej spodziewano się jego angażu w KSW.

Ostatecznie jednak Włodarczyk nie wystąpi ani we freak fightach, ani w sportowej organizacji – przynajmniej na razie. Pięściarz nie parafował żadnej umowy z FAME i zrezygnował z udziału w gali, która odbędzie się w najbliższą sobotę 2 września. Znikły także grafiki promujące udział „Diablo”, a ten zaprzestał też treningów w Akademii Sportów Walki Wilanów.

W warszawskim klubie pojawił się Michał Tuszyński z kanału Fansportu.pl, który przeprowadził wywiad z założycielem szkółki Mirosławem Oknińskim, Kamilem Mindą i Adamem Oknińskim. Ten ostatni wypowiedział się o byłym mistrzu świata w boksie:

„Miałem okazję go zobaczyć i poćwiczyć z nim. Diablo powinien trenować MMA i ma duże szanse, żeby zaistnieć i być gwiazdą nie tylko pięściarstwa, lecz także freaków czy MMA. Myślę, że ma taki naturalny dryg do parteru, zapasów, szybko przyswaja. Pewne rzeczy trzeba było mu wytłumaczyć, co, jak, po co, a jak już to przyswoił, to bardzo szybko się uczył.”

Kilka słów od siebie dodał też Mirosław Okniński:

„Ja rozmawiałem z „Diablo”. Mogę powiedzieć, że bardzo lubi naszą Akademię i że na pewno do nas wróci. I może to już niedługo.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments