Denis Załęcki zdradził kiedy dojdzie do walki z Omielańczukiem! Znamy formułę starcia!

S
0
Opublikowano: 28 lutego 2023

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce Daniel Omielańczuk faktycznie pojawi się na scenie freak fightów! Jego najbardziej prawdopodobny przeciwnik, czyli Denis Załęcki ujawnił szczegóły tego pojedynku.

Fighter WCA Fight Team pojawił się na niedawnej gali KSW 79, gdzie pierwotnie miał zmierzyć się z Viktorem Pestą. Czech zmuszony był wycofać się z tego starcia, a w jego miejsce wskoczył Michał Kita. Popularny „Masakra” mimo krótkiego okresu przygotowawczego poradził sobie z Danielem Omielańczukiem, którego pokonał przez TKO w 3. rundzie.

Denis Załęcki o walce z Omielańczukiem

Toruński „Bad Boy” szybko skomentował w swoich social mediach porażkę swojego przyszłego przeciwnika, nazywając go „dziadkiem”.

„DZIADEK… Daj ty sobie już spokój. High League czeka… Bijmy się tylko, a nie przytulajmy.”

Załęcki szykuje się obecnie do kolejnego pojedynku w świecie freak fightów. Na wczorajszej konferencji prasowej zdradził, że już w czerwcu zmierzy się z Danielem. Dopytany o szczegóły w wywiadzie dla MMA – Bądź na bieżąco, dopowiedział:

„Chodziło o to, że on miał walkę w KSW. Tak to byśmy już walczyli w marcu, ale będziemy walczyć w czerwcu na 99 procent. Boks, małe piąstkówki i go wyjaśnię raz-dwa. Ja się zgadzam, on też, chyba że wymięknie i będzie gadał, że MMA. Albo będzie płakał o K-1, ja nie będę ryzykował. Źle kopnę i nie będę później gadał, że przegrałem przez kontuzję. Nie chcę zawodzić kibiców, przegrywać przez kontuzję.”

Torunianin podkreślił też, że nie lubi Omielańczuka, jednakże w porównaniu do niego nie będzie mówił o tym przy każdej możliwej sposobności.

„Nie lubię gościa, nie trawię. Nie ma co robić ze swoim życiem, tylko pierdoli na wywiadach o mnie, jak bardzo mnie nie lubię. Też go nie lubię i co chwilę o tym nie gadam.”

Kursy bukmacherskie na walkę Załęcki vs. Tyburski

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30sekund!) otrzymujesz darmowe 20zł, specjalny BONUS  i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Zostaw ocenę
0
0