Beneil dariush po przegranej z charlesem oliveirą

Dariush mógł walczyć na UFC 288! Federacja postawiła weto!

S
0
Opublikowano: 18 kwietnia 2023

Jak wiadomo Beneil Dariush nie wystąpi jednak na UFC 288 po tym, jak Charles Oliveira wycofał się z powodu urazu. Amerykanin chciał jednak pojawić się w Newark i zaakceptował nawet rywala na zastępstwo!

Gala odbędzie się 6 maja w Prudential Center, a zamknie je potyczka o pas kategorii koguciej Aljamain Sterling vs Henry Cejudo. „The Messenger” wraca po kilku latach przerwy i spróbuje odzyskać pozostawiony przez siebie samego tytuł. Przed nimi miało dojść do głośnej potyczki w kategorii lekkiej Dariush vs Oliveira. Na kilka tygodni przed UFC 288 „do Bronx” wycofał się z karty walk.

Wraz z opublikowaniem informacji dopisano, iż pojedynek ma zostać przełożony na inny termin. Na to zareagował Arman Tsarukyan, który 29 kwietnia na UFC Vegas 73 miał spotkać się z Renato Moicano. Klubowy kolega Mateusza Gamrota również doznał kontuzji, a „Ahalkalakets” spróbował wskoczyć do zestawienia z Beneilem Dariushem.

„Nie ma powodu, by przenosić walkę, jestem gotowy” – napisał Ormianin na Twitterze oznaczając „Benny’ego”.

Okazuje się, że 4. w rankingu Amerykanin zaakceptował propozycję Tsarukyana. Na drodze do tej walki stanęła jednak sama federacja nie była zainteresowana takim starciem. Arman zdradził to na Twitterze:

„Szacunek dla Beneila Dariusha za przyjęcie pojedynku 6 maja. Lipa, że UFC tego nie chce. Mam nadzieję, że spotkamy się w przyszłości.”

Kursy bukmacherskie na walkę Sterling vs Cejudo

Galę UFC 288 nie tylko obstawisz, lecz także obejrzysz w całości na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto, odebrać bonusy i obstawić dowolny zakład!

Już za samą rejestrację otrzymacie 20 zł, a do pierwszego depozytu Fortuna dołoży wam kolejne 10 zł. Co więcej trzy pierwsze zakłady, na kwoty 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka. To znaczy, że w przypadku przegranego kuponu bukmacher zwraca wam środki na konto.

-> Oglądaj UFC 288 na żywo!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments