Daniel Rutkowski przed XTB KSW Colosseum 2

Daniel Rutkowski przed XTB KSW Colosseum 2: „Muszę wyrwać im wszystkim z rąk ten pas KSW”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 czerwca 2023

Daniel Rutkowski na gali XTB KSW Colosseum 2 zmierzy się z Adamem Soldaevem. Rutek po pewnych problemach w końcu przedłużył kontrakt z federacją i wystąpi na gali na Stadionie Narodowym. Daniel jasno nakreśla swój cel.

Już w najbliższą sobotę 3 czerwca na gali XTB KSW Colosseum 2 po raz kolejny do klatki federacji KSW wejdzie Daniel Rutkowski. Daniel Rutkowski walczy dla KSW od października roku 2021 i nie kryje radości z faktu, że będzie miał okazję uczestniczyć w gali na Stadionie Narodowym.

„Bardzo się cieszę, że mogę wystąpić na PGE Narodowym – mówi Daniel.  – To jest wielkie wyróżnienie dla sportowca, dla zawodnika MMA. Na PGE Narodowym sport jest najpiękniejszy. Dziś mogę powiedzieć, po tym jak zapieprzam już 27 lata, że jak najbardziej było warto.”

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Daniel Rutkowski przed XTB KSW Colosseum 2

Podczas gali XTB KSW Colosseum 2 rywalem Daniela będzie młody i ambitny Adam Soldaev. Co na temat swojego rywala powiedział „Rutek”?

„To jest dobry, bitny, młody chłopak. Dobry stójkowo, co już udowadniał, pokazywał, ale czy najlepszy? Nie.”

Daniel Rutkowski ma jeden cel, jedno marzenie i stawia sprawę jasno:

„Jeszcze muszę wyrwać ten pas KSW. Wyrwać im wszystkim z rąk, powyrywać te ręce i chyba mogę zejść ze sceny.”

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Faworytem bukmacherów jest Daniel Rutkowski, na którego wygraną wystawiono kurs 1.55, natomiast na wygraną Adama Soldaeva ustalono kurs wysokości 2.32.

Poniżej pełna lista kursów jakie bukmacher wystawił na galę XTB KSW Colosseum 2:

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariusz Pudzianowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

źródło: oficjalna strona internetowa federacji KSW

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments