daniel rutkowski przed ksw 88 to nie jest zła krew

Daniel Rutkowski przed KSW 88: „To nie jest zła krew… Miałem żal do Patryka za te słowa.” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 października 2023

Daniel Rutkowski udzielił Jarkowi Świątkowi wywiadu przed galą KSW 88. W trakcie rozmowy nie mogło oczywiście zabraknąć tematu oficjalnego trailera walki wieczoru gali w Radomiu, w którym padło wiele złych słów. Jak z perspektywy czasu skomentował to Rutek?

Daniel Rutkowski i Patryk Kaczmarczyk zmierzą się na gali KSW 88 w Radomiu. Pojedynek dwóch reprezentantów z jednego miasta sprawił, że federacja KSW reklamuje wydarzenie sloganem „Bitwa o Radom”.

KSW 88: Rutkowski vs. Kaczmarczyk – oficjalny trailer

W trakcie nagrania trailera walki wieczoru padło wiele niemiłych słów. Jaru Świątek zapytał Daniela Rutkowskiego jak z perspektywy czasu ocenia te wypowiedzi.

Daniel Rutkowski przed KSW 88

„Za długo to we mnie siedziało, sam się nakręciłem i za dużo powiedziałem. Niepotrzebnie kurcze, ja nie jestem tego typu zawodnikiem. Ja wychodzę i robię robotę. To nie jest zła krew… po prostu kurna ja mówię, miałem żal do Patryka za te słowa. Powiem ci suma sumarum jak słuchałem tego trailera, wycięli wszystko (zostawili) to najgorsze. Mówię ku*wa przecież to jakaś koperkowa afera następna. A taki bez sens, ja taki nie jestem. Patryk tam mówił, że widziałem się z nim i nie powiedziałem mu tego w oczy, a co ja ku*wa jestem, że mam mu powiedzieć po fakcie: 'Co ty ku*wa zrobiłeś? Dlaczego tak zrobiłeś?’. Możemy sobie rozmawiać a i tak wszystko poszło w eter, w internet, w świat. Co to da, że ja powiem trochę mnie uraziłeś i źle się z tym poczułem?”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments