Clout MMA 2 Omielańczuk vs Załęcki kursy bukmacherskie

Daniel Omielańczuk vs Denis Załęcki – kursy bukmacherskie. Kto jest faworytem?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 sierpnia 2023

Daniel Omielańczuk i Denis Załęcki zmierzą się na drugiej gali organizacji Clout MMA. Po trwającym wiele tygodni konflikcie wreszcie przyjdzie czas na weryfikację wypowiedzianych słów w klatce! Pojawiły się kursy bukmacherskie na walkę Omielańczuk vs. Załęcki. Kto jest faworytem bukmacherów?

Wczoraj na specjalnej konferencji prasowej ogłoszono, że Daniel Omielańczuk zadebiutuje w organizacji Clout MMA w starciu z Denisem Załęckim. Uwielbiany przez fanów zawodnik odszedł z federacji KSW by poszukać innych „poza-sportowych” wyzwań.

Dedykowany artykuł na temat tego zestawienie znajdziecie tutaj. Warto zerknąć bo działo się wiele. Załęcki zaatakował Omielańczuka ciosem, a zawodnik WCA odpowiedział kopnięciem. Awantura! Denis Załęcki zaatakował Daniela Omielańczuka na face-to-face.

Nim przejdziemy do kursów bukmacherskich na walkę Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim przypominamy gdzie można obstawiać wszystkie wydarzenia organizowane przez Clout MMA.

Daniel Omielańczuk vs. Denis Załęcki – gdzie obstawiać?

Galę Clout MMA można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA

Clout MMA 2: Omielańczuk vs. Załęcki – kursy bukmacherskie

Bukmacherzy wystawili kursy na pojedynek Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim. Choć Daniel jest wyraźnym faworytem bukmacherów to trzeba przyznać, że kurs na rywala weterana UFC, czyli rzekomego „Bad Boya” wcale nie jest tak wysoki jak można by się było tego spodziewać.

Kurs na wygraną Daniela Omielańczuka ustalono na 1.27, natomiast kurs na zwycięstwo Denisa Załęckiego wynosi 3.10. Oznacza to, że bukmacherzy dają Załęckiemu ciut większe szanse na wygraną od szans jakie dają Jayowi Silvie w boju z Tomaszem Sararą! Zapewne wielu fanów przyzna nam rację, że jest to dość zaskakująca sytuacja.

-=> Odbierz bonusy i obstaw walkę Omielańczuk vs. Załęcki!

Kto wygra?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments