Daniel Omielańczuk przed clout mma 2 są tematy których się nie porusza

Daniel Omielańczuk przed Clout MMA 2: „Są tematy których się nie porusza. Patologia się sprzedaje.” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 października 2023

Daniel Omielańczuk udzielił wywiadu przed walką z Denisem Załęckim na Clout MMA 2. Zawodnik skomentował sytuacje jakie miały miejsce w trakcie niedawnego roastu oraz konferencji prasowej. Omielańczuk uważa, że są tematy których się nie porusza.

Daniel Omielańczuk zmierzy się z Denisem Załęckim na gali Clout MMA 2. Podczas wczorajszej konferencji prasowej Omielańczuk głównie przyglądał się temu co dzieje się wokół i przysłuchiwał się dyskusji i wypowiedziom innych zawodników.

W rozmowie z Michałem Tuszyńskim zawodnik WCA Fight Team wyraził swoją opinię na temat pewnych zdań, które padły w trakcie konferencji przed galą Clout MMA w Płocku.

„Ja uważam, że to jest niepotrzebne. Labryga został postawiony pod ścianą już na tym roaście. Uważam, że są tematy, których się nie porusza. Labryga musiał się bronić. No cóż mogę powiedzieć? Dla mnie to jest za dużo. Ja rozumiem, że patologia się sprzedaje, sprzedają się te wszystkie krzyki bo ludzie nie chcą oglądać… tak naprawdę będą krzyczeć, że jeden patologia jeden, patologia drugi, ale tak naprawdę to oni robią te wyświetlenia. No cóż, życie.”

Zostaw ocenę
13
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments