omielańczuk w formie przed walką z załęckim clout mma

Daniel Omielańczuk prezentuje formę przed walką z Denisem Załęckim na Clout MMA 2!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 października 2023

Daniel Omielańczuk prezentuje formę przed walką z Denisem Załęckim na Clout MMA 2! Zawodnik WCA Fight Team jest weteranem takich organizacji jak UFC, ACA czy KSW. Omielańczuk zamieścił na instagramie zdjęcie, na którym zaprezentował aktualną formę fizyczną.

Daniel Omielańczuk i Denis Załęcki zmierzą się 28 października na gali Clout MMA w Płocku. Doświadczony weteran ma na swoim koncie walki dla tak mocnych sportowo organizacji jak UFC, ACA czy KSW. Zawodnik WCA Fight Team zmierzy się z Denisem Załęckim, aby wreszcie rozwiązać konflikt w klatce.

Nim zawodnicy zameldują się w klatce organizacji Clout MMA muszą odpowiednio pracować na treningach tak, aby jak najlepiej przygotować się do walki wieczoru drugiej gali Clout. Daniel Omielańczuk zamieścił na instagramie zdjęcie wykonane po dzisiejszym treningu. Widać, że Daniel mocno zasuwa na treningach, a takiej sylwetki mogą 41-latkowi pozazdrościć o wiele młodsi zawodnicy.

Clout MMA 2: Omielańczuk vs. Załęcki – karta walk

Daniel Omielańczuk w formie przed walką z Denisem Załęckim

Clout MMA 2: Omielańczuk vs. Załęcki – zagraj bez ryzyka!

Gale organizacji Clout MMA możesz obstawiać u legalnego bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj konto i skorzystaj z trwającej promocji trzech zakładów bez ryzyka do 600zł! Obstaw Clout MMA tutaj. Tak prezentuje się pełna lista kursów bukmacherskich na to wydarzenie.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments