daniel omielańczuk o le bannerze

Daniel Omielańczuk o Le Bannerze: „Coś tam może w głowie nie gra” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 października 2023

Daniel Omielańczuk wypowiedział się na temat Jerome’a Le Bannera. Polak skomentował nieobecność Francuza w Polsce. Doskonały zawodnik K-1 po raz kolejny znalazł wymówkę od występu w Polsce.

Daniel Omielańczuk zawalczy w walce wieczoru gali Clout MMA 2. Weteran UFC i KSW zmierzy się z Denisem Załęckim. W trakcie wywiadu przed galą Omielańczuk został zapytany o osobę Jerome’a Le Bannera.

Francuski kickbokser po raz kolejny „nie doleciał” do Polski i nie wystąpi w starciu z Dawidem Załęckim. W przeszłości takie sytuacje miały już miejsce kiedy Le Banner był zestawiany z Marcinem Różalskim. Co na temat nieobecności Francuza powiedział Omielańczuk?

Daniel Omielańczuk o Le Bannerze

„No zrobił to no niestety. Nawet jakiś czas temu rozmawialiśmy z właścicielami. Mówimy – 'Uważajcie’, a oni, że Jerome codziennie dzwoni, jest fajnie, jest kontakt. Jest jak jest, przyszło co do czego, nie wiem dlaczego bo to był wielki wojownik. Zawsze się o nim mówiło niekoronowany mistrz K-1. On te wojny toczył, był nieustępliwy. No coś tam może w głowie nie gra, nie wiem.”

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments