Daniel Cormier z cenną radą dla isreala adesanyi

Daniel Cormier z cenną radą dla Israela Adesanyi!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 września 2023

Daniel Cormier postanowił udzielić razy Israelowi Adesanyi. Były mistrz organizacji UFC zwrócił się do byłego mistrza kategorii średniej i zasugerował co ten powinien zrobić.

Daniel Cormier walczył w zawodowym MMA od wielu lat. Były mistrz organizacji UFC aktualnie wypoczywa na sportowej emeryturze, a także pracuje jako komentator gal najlepszej ligi MMA na świecie. Ponieważ organizacja UFC często przeprowadza roszady na stanowiskach komentatorskich to DC nie może narzekać na brak wolnego czasu.

Cormier był jednym z komentatorów gali UFC 293 w Sydney. DC oglądał zatem walki z bliska i po tym wydarzeniu ma cenną radę dla Israela Adesanyi, który utracił pas mistrzowski:

„Wspominałem, że Adesanya nie wyglądał dobrze, zachowywał się trochę tak jakby był zmęczony tym wszystkim. Dlatego nie będę prowadził kampanii sugerującej, że Israel powinien otrzymać szybki rewanż. Naprawdę nie sądzę, że on powinien być kolejnym rywalem Stricklanda. Moim zdaniem Izzy powinien trochę odpocząć, zobaczyć co stanie się w dywizji, jak to się wszystko wymiesza i rozwinie. Mam wrażenie, że on pragnął ciągle toczyć walki na najwyższym poziomie i to go zwróciło się przeciwko niemu. Nikt nie jest w stanie utrzymać takiego tempa. Nie możesz bić się z najniebezpieczniejszymi zawodnikami na świecie trzy razy w roku, trzy lata pod rząd.”

Noche UFC: Grasso vs. Shevchenko 2 – transmisja i stream

Galę Noche UFC: Grasso vs. Shevchenko 2 w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 17 września o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 17 września.

-=> Darmowa transmisja z Noche UFC: Grasso vs. Shevchenko 2. Oglądaj FREE!

Data: 17 września, niedziela
Lokalizacja: Las Vegas, USA
Ilość walk: 11
Start transmisji z karty wstępnej: 01:00, niedziela 17 września
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 17 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj Noche UFC! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments