ufc 293 zmiana na stanowiskach komentatorskich laura sanko

UFC 293 – pełna zmiana na stanowiskach komentatorskich i reporterskich! Laura Sanko debiutuje jako komentatorka gali PPV!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 września 2023

Organizacja UFC przeprowadziła pełną zmianę na stanowiskach komentatorskich i reporterskich. Na gali UFC 293 pojawią się zupełnie inne nazwiska od tych, które mieliśmy okazję usłyszeć w trakcie sobotniego wydarzenia w Paryżu. Kto skomentuje event?

Podczas gali UFC w Paryżu za komentarz odpowiadali John Gooden, Michael Bisping oraz Paul Felder. Żaden z wymienionych nie zasiądzie na komentatorskim stołku podczas gali UFC 293 w Sydney. Z trójki wymienionych jedynie Gooden pojawi się w Australii jednak tylko po to, aby poprowadzić ceremonię ważenia oraz sesję Q&A.

W Paryżu reporterką była Heidi Androi natomiast w Sydney w tej roli pracować będzie Megan Olivi. Anonserem ponownie będzie Bruce Buffer, który od lat uświetnia swym głosem największe gale organizacji UFC.

Na stołkach komentatorskich zasiądą Jon Anik, Daniel Cormier oraz Laura Sanko dla której będzie to debiut w roli komentatorki gali sprzedawanej w cyklu PPV. Do tej pory była zawodniczka komentowała jedynie gale z cyklu Fight Night oraz eventy Contender Series.

UFC 293: Adesanya vs. Strickland – gdzie oglądać?

Galę UFC 293: Adesanya vs. Strickland w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 10 września o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 10 września.

-=> Transmisja z UFC 293: Adesanya vs. Strickland. Oglądaj FREE!

Data: 10 września, niedziela
Lokalizacja: Sydney, Australia
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 01:00, niedziela 10 września
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 10 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC 293! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Laura Sanko debiutuje jako komentatorka gal PPV!

Laura Sanko o debiucie w roli komentatorki na gali sprzedawanej w systemie PPV!

„Jestem zaszczycona dołączeniem do zespołu komentatorskiego na gali UFC 293, którą skomentuję wraz z Jonem Anikiem i Danielem Cormierem. Marzenia się spełniają! Nim zostałam analitykiem, nim walczyłam w klatce to przede wszystkim byłam fanką MMA podobnie jak wszyscy z was, którzy teraz to czytacie. 20 lat później jestem tutaj i jestem małą cząstką łączącą świat naszych niesamowitych fanów oraz świat profesjonalnych, niesamowitych sportowców. Do zobaczenia w Sydney!”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments