Conor McGregor trenerem

Dana White wyjaśnia zamieszanie spowodowane wypowiedziami Conora McGregora

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 sierpnia 2023

Dana White postanowił wyjaśnić zamieszanie spowodowane wypowiedziami Conora McGregora. W ostatnich tygodniach Irlandczyk negował starcie z Michaelem Chandlerem i domagał się innych zestawień. Prezes UFC skomentował sprawę.

W ostatnich dniach Conor McGregor najpierw wyzwał do walki Justina Gaethje, a następnie zaatakował Charlesa Oliveirę, Michaela Chandlera oraz zapowiedział trylogię z Natem Diazem. Jedno ze zdań wypowiedzianych przez Irlandczyka mocno odbiło się echem w sieci.

McGregor powiedział otwarcie: „Je*ać Chandlera” – czym wyraźnie zasugerował, że nie zamierza wchodzić do octagonu z Amerykaninem. Nieaktywny od długiego czasu „Notorious” niespodziewanie zaczął się domagać walki z Justinem Gaethje sugerując, że pokona „Highlighta”, odbierze mu pas BMF i stoczy trzecią potyczkę z Natem Diazem.

Teraz do całej sprawy odniósł się Dana White, prezes organizacji UFC. Dana postawił sprawę jasno i wyjaśnił zamieszanie spowodowane wypowiedziami Irlandczyka.

„Tak jest, Conor walczy z Chandlerem. Conor lubi się przegadywać i podkręcać atmosferę szczególnie jak chodzi o dyskusję z rywalem czy potencjalnymi oponentami. Rozmawiałem wczoraj z Conorem McGregorem i on jest gotowy do walki. Powiedziałem, żeby był w formie i wtedy ustalimy co i jak.”

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments