dana white conor mcgregor potwierdza rozmowy ufc

Dana White potwierdza rozmowy z Conorem McGregorem – będzie spotkanie na szczycie?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 grudnia 2023

Dana White potwierdził, że przeprowadził rozmowę z Conorem McGregorem. Negocjacje w sprawie powrotu Irlandczyka będą kontynuowane, a sprzyja temu fakt, że prezes UFC i były mistrz przebywają blisko siebie.

Rzadko bywa tak, by prezes UFC oraz Irlandczyk przebywali w tym samym kraju, jeśli nie jest to związane z wydarzeniem organizowanym przez UFC. W tym wypadku jest jednak inaczej, gdyż Dana White przebywa aktualnie w Abu Dhabi, natomiast Conor McGregor przebywa w Dubaju. Obaj panowie są zatem w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w miastach oddalonych od siebie o mniej niż 150 kilometrów.

Ten fakt sprzyja prowadzeniu negocjacji kontraktowych i sfinalizowaniu umowy na powrót Conora McGregora do octagonu UFC. Dana White potwierdził na instagramie, że faktycznie doszło już do rozmów z Conorem i będą one kontynuowane.

– Rozmawialiśmy wieczorem. Ja jestem w Abu Dhabi, a on jest w Dubaju. Wspólnie coś wymyślimy. Wciąż rozmawiamy, negocjujemy.

Conor McGregor pozostaje nieaktywny od 10 lipca 2021 roku i fatalnej kontuzji odniesionej w pojedynku z Dustinem Poirierem. Irlandczyk od długiego czasu domaga się zakontraktowania ponownej walki i dołączył do puli zawodników testowanych przez USADA.

McGregor zamieścił wczoraj serię zdjęć, na których przedstawił moment, w którym został odwiedzony przez komisarzy w celu pobrania próbek krwi. Patrząc na ostatnie zdjęcia i nagrania Irlandczyka można także dostrzec, że stracił sporo zbędnych kilogramów.

W ostatnich dniach reporter The Schmo zasugerował, że McGregor wróci do octagonu na gali UFC 300 i zmierzy się z Michaelem Chandlerem lub Natem Diazem.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments