dana white o decyzji adesanyi o jeździe po pijaku

Dana White o decyzji Adesanyi o prowadzeniu pojazdu po wypiciu alkoholu: „Jeśli masz tyle pieniędzy co ten dzieciak…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 września 2023

Dana White, prezes najlepszej ligi MMA na świecie wypowiedział się na temat decyzji podjętej przez Israela Adesanyę. W ostatnich dniach wyszło na jaw, że były mistrz kategorii średniej spożywał alkohol podczas kolacji, a następnie prowadził samochód i został zatrzymany przez patrol policji.

W poniedziałek na jaw wypłynęła informacja, że Israel Adesanya został zatrzymany przez policję po tym jak spożywał alkohol na kolacji, a następnie wsiadł za kierownicę samochodu. Więcej na ten temat znajdziecie w dedykowanym artykule. Pijany Israel Adesanya prowadził samochód. Izzy został zatrzymany i wpadł na teście alkomatem!

Zachowanie i decyzję byłego mistrza UFC skomentował Dana White, czyli dyrektor zarządzający najlepszą ligą MMA na świecie. Oto co White powiedział na temat tego co zrobił Adesanya:

„Zła decyzja, niezależnie od tego ile wypiłeś nigdy nie powinieneś wsiadać za kółko. W tych czasach zamówienie Ubera jest niezwykle proste, natomiast jeśli masz tyle pieniędzy co ten dzieciak to stać cię na zatrudnienie kierowcy. Musi mieć kogoś kto będzie jego kierowcą, albo niech dzwoni po taksówkę, czy cokolwiek. Podjął złą decyzję, dzięki Bogu nikt nie został przez to skrzywdzony. Czy Israel czy osoba postronna, nikomu nic się nie stało. Wiecie co mówię o popełnianiu błędów. Wszyscy zależy od tego jak radzisz sobie w takiej sytuacji. Mam nadzieję, że w jego przypadku była to jednorazowa akcja i że nigdy więcej tego nie zrobi.”

Wszystkie wydarzenia organizacji UFC możecie obstawiać na eFortuna.pl. Bukmacher umożliwia także oglądanie gal za darmo. Wystarczy zarejestrować konto i obstawić dowolny kupon. Na początek czeka na was powitalny bonus wysokości 20 zł. Oglądaj UFC Vegas 80 za darmo tutaj!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments