dana white chwali dustina poiriera stał się legendą

Dana White chwali Dustina Poiriera: „Stał się pier*oloną legendą. Osiągnął wyższy poziom!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 marca 2024

Dana White skomentował występ Dustina Poiriera na gali UFC 299. Dyrektor organizacji UFC był zachwycony walką Diamenta i mocno go pochwalił.

Dustin Poirier zaprezentował się doskonale na gali UFC 299. Weteran pokazał sporą klasę w trudnej bitwie z Benoitem Saint-Denisem. Mimo zranienia i popełnienia kilku błędów Diament ostatecznie wyszedł z tego starcia zwycięsko posyłając rywala na deski.

Postawę Poiriera w klatce docenił Dana White. Dyrektor UFC mocno pochwalił Poiriera.

Właśnie takie walki sprawiają, że stajesz się pier**loną legendą. Takie walki są legendarne! Wchodzisz tam i mierzysz się z mocnym rywalem. Ludzie gadali, że nie jest w stanie tego wygrać, a on wszedł i zrobił to w spektakularnym stylu. Wiele osób ma paranoję. Słyszeliśmy to już w przeszłości, że niby chcemy, żeby ktoś przegrał. Teraz też słyszałem takie rzeczy od ludzi, o których nawet nie wspomnę, ale uwaga: my nie decydujemy kto wygra i kto przegra, robią to zawodnicy.

Dana White kontynuował swą wypowiedź i przy okazji dogryzł branżowym dziennikarzom. Dyrektor zarządzający organizacją UFC wytknął pismakom, że ci zapewne nawet nie zauważyli tego jaka atmosfera panowała w Kaseya Center po wygranej Poiriera.

– My staramy się zrobić najlepsze walki jakie możemy i dlatego UFC zbudowało wiele gwiazd, co weekend dzieją się tutaj legendarne walki. Akcje Poiriera poszły w górę, w jego wieku osiągnął już naprawdę wiele i zobaczcie czego dzisiaj dokonał. Nie wiem czy jesteście zbyt zajęci pisaniem tego pier*olenia podczas walk, ale jeśli zobaczylibyście co działo się w arenie po wygranej… To było poje*ane. Ludzie oszaleli, Poirier osiągnął dzisiaj kolejny, wyższy poziom.

Zostaw ocenę
7
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments