Damian Janikowski założył się z Mateuszem Kubiszynem o 1000 zł. „Dżentelmeńska umowa” [VIDEO]

S
0
Opublikowano: 02 grudnia 2022

Wczoraj odbyło się przedostatnie już face-to-face przed pojedynkiem Damiana Janikowskiego z Mateuszem Kubiszynem. Zawodnik KSW w formule MMA,na dystansie 3 rund, po 3 minuty zawalczy z „Don Diego” na gali HIGH League 4.

Wiele mówi się o różnicy, jeśli chodzi o umiejętności parterowe i zapaśnicze. Janikowski w ostatnim wywiadzie stwierdził, że w pierwszej walce Kubiszyna w formule MMA zarówno on, jak i jego rywal nie pokazali nic. ZOBACZ: Janikowski pewny siebie przed walką z Kubiszynem! „Przewracali się, turlali. Jeden i drugi nic nie umiał”

Kursy bukmacherskie, jak i głosy ekspertów jasno wskazują, że powinno być to łatwe zwycięstwo dla zawodnika KSW. Jednak nie takie sensacje już widzieliśmy i z pewnością nikt nikogo nie powinien tutaj lekceważyć. Wczoraj po programie „Rundki” popularny „Don Diego” stwierdził, że będzie w stanie obalić Janikowskiego. Ten akurat był w pobliżu i wszystko słyszał. Z całej sytuacji wynikł zakład, którego stawką jest 1000 zł!

WIDEO:

„Mój parter jest zajefajny! Damian mnie nie obali!” – powiedział na wywiadzie Kubiszyn.

Damiano nie czekając długo odparł – „Założysz się?”

„Możemy się założyć, ale ile mi dajesz jak Cię obalę?”– zapytał Kubiszyn.

„Dam Ci tysiaka, jak to Ty mnie obalisz” – powiedział pewny siebie Janikowski. Kolejno ustalono, że jeśli to Wrocławianin obali Kubiszyna, to ten da mu 100 zł.

Gala HIGH League już 10 grudnia. Dzisiaj natomiast, tj. piątek, 3 grudnia odbędzie się gala GROMDA 11, gdzie w walce wieczoru zawalczy Łukasz Parobiec i Bartłomiej Domalik. Zwycięzca tego starcia zawalczy z Mateuszem Kubiszynem o mistrzowski pas GROMDY.

Zostaw ocenę
0
0